magda.jpg

Dostatek spánku, správné a pečlivé čištění pokožky a kvalitní kosmetika dovedou vymazat následky horkých dnů i negativních vlivů okolního prostředí. Celou řadu inovativních výrobků pro všechny druhy pleti najdete v nabídce kosmetiky Nu Skin.

j2.jpg

Pro geniálně dobré čištění

K čištění pleti můžete použít různá mléka, mýdla i micerální vody, ale stejnou kvalitu jako v kosmetických salonech vám dopřeje unikátní přístroj Nu Skin LumiSpa. Účinně odstraňuje všechny stopy make-upu, špíny, mazu a denních nečistot, dodává vám pocit čisté a svěží pleti a podporuje její mladistvý vzhled. Stačí silikonovou hlavici přiložit na tvář a pomalými širokými tahy přejíždět po obličeji. Zastaví se každých třicet sekund, to je pro vás signál, abyste se přesunuli na další část obličeje. Po dvou minutách se zařízení vypne, pro dokonalé vyčištění pokožky to stačí. Bylo klinicky prokázáno, že LumiSpa zanechává pleť prozářenou, zdravou a svěží.

Pro důkladné vyčištění zkombinujte účinky přístroje s přípravkem Activating Cleanser, který se nejlépe hodí pro váš typ pleti, a přípravkem LumiSpa Accent & IdealEyes pro péči o jemné oční okolí. Výrobek obsahuje patentované ageLOC látky, špičku v anti aging kosmetice, která pomáhá odstranit příčiny viditelných známek stárnutí pleti.

j3.jpg

Chraňte svou pleť ve dne i v noci

Ve dne chrání, v noci pomáhá s regenerací – to vše dokáže řada kosmetiky ageLOC Transformation. Obsahuje denní lehkou emluzi ageLOC Radiant Day SPF 22, která viditelně rozzáří a hydratuje pleť a zároveň ji posílí proti projevům stárnutí. Hedvábně jemné složení s UV faktorem SPF 22 obsahuje látky, které chrání pokožku před nežádoucími účinky nadměrného slunečního záření, které na váš obličej a dekolt dopadá, jakmile vyjdete z domu ven. Také povzbuzuje tvorbu a obnovu buněk, a tím dělá povrch pokožky hebčí a jemnější. Zároveň snižuje výskyt drobných vrásek a linií, čímž zanechávají pokožku zářící a bezchybnou.

Na noc pak použijte vydatný hydratační krém ageLOC Transforming Night, který v době, kdy spíte, pomáhá omezovat viditelnost drobných vrásek, linek a pórů. Vy se probudíte se zářící, hebkou a pružnou pletí. Tento exkluzivní krém obsahuje patentované látky ageLOC, bojující se základními příčinami stárnutí. Jsou natolik ultrajemné, že napodobují vlastní strukturu pleti a tím ji během noci přirozeně obnovuj.

Aby oba přípravky působily na pokožku dle očekávání, je třeba nejprve pleť dobře vyčistit. K tomu slouží ageLOC Gentle Cleanse &Tone – luxusní pěnový čistící přípravek, který v sobě kombinuje čistění a tonizování v jednom jediném kroku. Jemně odstraňuje nečistoty, obnovuje a hydratuje pokožku, aby mohla snadno přijmout anti-ageingové složky z přípravků pro denní i noční ošetření pleti. Zároveň napomáhá pleti zachovat si své přirozené pH a bojuje proti zdrojům stárnutí a zanechávají pokožku svěží a mladistvě vypadající.

Chcete-li po náročném dni nebo večeru dopřát svému obličeji jeden krok regenerace navíc, sáhněte po ageLOC Future Serum. Jde o nejpokrokovější produkt, který společnost Nu Skin kdy vytvořila, a pleti dodává maximální koncentraci směsi ageLOC. Toto účinné, klinicky testované složení spojuje v sobě osm prvků proti stárnutí, které dodají vaší pleti výrazně mladší vzhled. 

j4.jpg

Abyste horka milovala!

Máte pocit, že veškerá svěžest a čistota z vaší pokožky mizí, jakmile vejdete v parných dnech ven? Zkuste jemnou hydratační mlhu Nu Skin NAPCA. S přírodními ingrediencemi, které na sebe vážou vlhkost, dodá jediné stříknutí na obličej vaší pokožce pocit vláčnosti a jemnosti. Ale to není všechno! Tím, že poskytuje pokožce hydrataci a zadržuje v ní vlhkost, pomáhá ji chránit před negativními vlivy prostředí. Výrobek můžete použít také na tělo a vlasy.

Další novinky a aktuality naleznete na Facebook.com nebo  Instagram.com

obrazek.png

Reklama