Nyní společnost přichází s receptem, jak zabránit vztahové krizi. V exkluzivní spolupráci s Helenou Houdovou přináší několikatýdenní online kurzy pro muže i ženy, které mají pomoci harmonizovat vztahy a upevnit partnerská pouta.

„Není pochyb o tom, že být s partnerem doma 24 hodin denně po dobu několika týdnů je náročné a může to přinášet řadu konfliktních situací. Lepším porozuměním se ale dá mnohé vyřešit. Proto jsme spojili síly právě s Helenou Houdovou, která se již řadu let věnuje nejen partnerským vztahům a sexualitě, ale i hledání vnitřního klidu a sebepřijetí. Společně nyní nabízíme devítitýdenní kurz Posvátná žena a sedmitýdenní kurz Milenec bez hranic,“ uvádí Jan Hájek, majitel společnosti Zážitky.cz.
5e97126e2fc6eobrazek.png
Oba kurzy se z různých úhlů věnují ženské i mužské sexualitě. Poskytují nejen návody, jak si lépe užívat společné chvíle, ale odkrývají i témata různých druhů orgasmů a dávají klíče, jak je u protějšku vyvolat nebo jak jich sami dosáhnout. Semináře probíhají online, takže účastníkům zajišťují nejen bezpečí, ale i diskrétnost. Všichni navíc můžou využít osobní interakce a napřímo se ptát Heleny Houdové na cokoli, co je zajímá. Nejedná se totiž o žádná předtočená videa, kurzy probíhají v reálném čase v týdenních rozestupech přímo pod vedením Heleny.

„Věříme, že touto cestou můžeme nejen zabránit krizím a rozchodům, ale dost možná i zvýšit porodnost,“ usmívá se Jan Hájek. Oba kurzy jsou nyní v nabídce za zvýhodněnou cenu 3 699 Kč.

Stylové domácí degustace

Párům, u kterých (zatím) krize není na pořadu dne, a naopak by si rády užily nějakou romantiku, nabízejí Zážitky.cz možnost objednat si až domů profesionální degustaci vín nebo lahodných rumů. Zážitek nespočívá v tom, že by se jim domů dobýval sommelier vykoupaný v dezinfekci a obalený rouškou a rukavicemi. Nic takového. Kurýr pouze doručí až domů bednu šesti kvalitních vín nebo čtyř rumů a opět odjede. Součástí objednaného balíčku je ale video, ve kterém profesionální sommelier zahrne sledující zajímavostmi o každém druhu alkoholu – jako by seděli u něj v baru.
5e9713500177aobrazek.png
Kdo nefandí alkoholu, může stejným způsobem v pohodlí domova degustovat pravou čokoládu. Případně se nabízí i možnost zkombinovat nejkvalitnější čokoládu s vybranými alkoholy – i to se v nabídce najde. Cena degustačních balíčků začíná už na 950 Kč.

Zážitkové videohovory i vzdělávání

Horkou novinkou jsou nejrůznější vzdělávací zážitky, které umožňují využít karanténu k rozvoji nějaké dovednosti. Takto lze například absolvovat online kurz focení mobilem. Pokročilejší fotografové se zase mohou naučit pracovat s fotobankou a udělat si z dosavadního koníčka formu přivýdělku.

Pro ty, kteří by si jen rádi zpestřili videohovory s rodinou, Zážitky.cz připravily domácí kvíz – zhruba dvouhodinovou vědomostní hru pro všechny generace, která zábavnou formou potrápí mozkové závity. Dá se soutěžit všichni proti všem nebo v týmech a lze volit mezi devíti různými variantami otázek – od zcela všeobecných až po tematické kvízy spojené s různými oblíbenými filmy a seriály (Hra o trůny, Přátelé, Harry Potter, Jára Cimrman apod.). Všechny varianty mají jednotnou cenu 400 korun.

Tradiční zážitky jako ideální „bezpečný“ dárek

V nabídce pochopitelně zůstávají i veškeré tradiční zážitky. „Naštěstí i v době koronavirové lidé dál slaví narozeniny, svátky a výročí. Oproti normálnímu stavu však mají možnosti nákupů velmi omezené. Pod heslem ‚bezpečný dárek je dobrý dárek‘ tak často volí formu online poukazu na různé typy zážitků. Aby se nikdo necítil ve stresu, zda stihne poukaz využít, prodloužili jsme platnost veškerých poukazů na 24 měsíců,“ doplňuje Jan Hájek.

K nejpopulárnějším zážitkovým dárkům tradičně patří lety horkovzdušným balónem, virtuální realita i klasické létání ve větrném tunelu, tandemové seskoky, bungee jumping, vodní adrenalinové zážitky jako flyboarding nebo létání ve větrném tunelu, či rychlé jízdy ve sportovních autech.

„Není pochyb, že po skončení nouzového stavu se lidé budou snažit žít jako předtím. Sice teď logicky evidujeme nižší prodeje a rezervace se odsouvají na pozdější termíny, ale od zákazníků víme, že se už těší na, až omezení pominou a oni se budou moci odreagovat u oblíbených zážitků. Důkazem jsou nárůsty prodejů a objednávek v posledních dnech,“ popisuje současnou situaci Jan Hájek.

Firma však i nadále bude doplňovat další možnosti zážitků na doma. „Pro spoustu lidí určitě budou pohodlné ‚teplákové‘ zážitky vítaným zpestřením i v budoucnu. Vymysleli jsme je v reakci na nebývalou situaci, ale vypadá to, že jen tak s nimi neskončíme. Svým způsobem nám tak karanténa rozšířila možnosti,“ uzavírá Hájek.

Více na Zážitky.cz.
5e9711745ade2obrazek.png

Reklama