Osvěžující sprcha

Nu Skin NAPCA MOISTURE MIST není obyčejný osvěžující sprej. Protože obsahuje kyselinu hyaluronovou, pomáhá lépe udržovat ideální míru vlhkosti vlasů, obličeje i zbytku těla. Doplňuje ji ještě zvlhčovadlo sodík PCA, které dokáže upevnit a chránit hladinu nezbytné vlhkosti.  NAPCA MOISTURE MIST nastříkejte v dostatečném množství na obličej, vlasy nebo tělo, kdykoliv potřebujete osvěžit. Nezapomeňte při tom zavřít oči.

5b5ee7c0e6f23obrazek.png

Chrání před sluncem

Pleťové mléko Nu Skin Moisture Restore Day SPF 15 Normal to Dry Skin – vyrábí se v provedení pro smíšenou a mastnou pleť nebo pro normální až suchou pleť - obsahuje bezbarvé karotenoidy pro podporu přirozené odolnosti pokožky vůči vlivům životního prostředí. Tyto bezbarvé karotenoidy vykazují při vystavení slunci jedinečnou stabilitu a nabízejí tak zvýšenou ochranu proti světlem vyvolanému poškození volnými radikály. Zvýšená ochrana proti UVB záření dále pomáhá bojovat proti předčasnému stárnutí způsobenému sluncem.

5b5ee80b5b533obrazek.png

Pečujte o rty

Balzám na rty Nu Skin Sunright Lip Balm je dokáže udržet i v náročných horkých dnech hydratované a dodává jim hladkost. Má příjemnou vanilkovou příchuť a chrání před viditelnými známkami stárnutí.

5b5ee874bb022obrazek.png

5b5ee84104967obrazek.pngNezapomeňte na nohy

Nu Skin epoch ICEDANCER osvěží, uklidní a oživí vaše nohy po náročném horkém dnu i během něj. Tento lehce vstřebatelný a nelepivý gel obsahuje kombinaci koňského kaštanu, mátového oleje a divoké máty, kterou používali už původní obyvatelé z amerického severozápadu. Koňský kaštan odstraňuje pocit těžkých nohou a brání jejich opuchání. A to i ve vysokých teplotách.

Více informací naleznete na webových stránkách či Facebooku.

Reklama