Potíže s močením jsou postrachem mnoha mužů. Mnohdy se však o nich stydí mluvit, raději je strpí a odkládají návštěvu lékaře. Komplikace s močením trápí muže v důsledku nemoci zvětšené prostaty. Poradíme vám, podle jakých signálů poznáte, že váš muž touto nemocí trpí, a jak jí může předcházet.

muž

První signály nemoci zvětšené prostaty se projevují u některých mužů již po třicítce. Prostata, která má v normálním stavu velikost vlašského ořechu a váží asi 20 gramů, může postupem času dosáhnout extrémního zvětšení. Váží pak až jeden kilogram. Jelikož se prostata nachází v blízkosti močové trubice na spodní straně močového měchýře, při svém zvětšení způsobuje právě potíže s močením.

Problémy se zvětšenou prostatou u svého partnera poznáte podle některých z těchto příznaků:

1.       Mnohem častěji dochází na toaletu.

2.       Kvůli potřebě močení se budí i v noci.

3.       Stěžuje si na bolesti v podbřišku.

4.       Má problémy s únikem moči.

5.       I přes časté docházení na toaletu nedokáže svůj močový měchýř úplně vyprázdnit.

Pokud váš partner trpí některými z těchto příznaků, měl by co nejdříve navštívit lékaře. Ten mu provede nezbytná vyšetření. Pokud se ukáže, že jeho problém je závažnějšího charakteru, může následovat chirurgický zákrok, během něhož mu bude odstraněna zmnožená tkáň prostaty. Jinou možností léčby je například terapie založená na působení vysokých teplot nebo pomocí laseru. Ve většině případů je však možné nemoc zvětšené prostaty účinně léčit pomocí předepsaných léků nebo operace. A díky směsím rostlinných extraktů a přírodních produktů může váš partner nemoci i předcházet nebo alespoň zmírnit její příznaky. K normální funkci prostaty přispívá například přírodní doplněk stravy  ProstaXin.

lék

ProstaXin obsahuje Saw palmetto a lykopen, které napomáhají normální funkci močové soustavy. Dále se skládá ze zinku a selenu, které podporují tvorbu semene. Tyto přírodní látky pozitivně ovlivňují zdraví prostaty i reprodukčního systému muže.

Více informací získáte na bezplatné telefonní lince 800 10 40 40 nebo na stránkách www.prostaxin.cz.

Reklama