Před měsícem jsme vám představili Ivanu, která si přála zhubnout, a my jsme se rozhodli jí s tímto přáním pomoci. Dostala od nás dvouměsíční kúru Bailine. To je metoda hubnutí řízeného přes počítač.

bailineA protože je hubnoucí Ivana již v polovině celého procesu, zeptali jsme se jí, jak je na tom. Určitě to zajímá i vás. Připomeňme, že Ivana si dala za cíl shodit pět kilo a na terapie dochází několikrát týdně.

„Už jsem shodila dvě kila, což se nezdá moc, ale v pase jsem o poznání štíhlejší. Cítím, že jsou mi kalhoty volnější. Už se těším na nákup nového oblečení, i když si budu muset ještě aspoň měsíc počkat,“ pochvaluje si výherkyně. „Pak už se budu muset snažit si svoji postavu udržet. Možná se k Bailine zase vrátím po nějakém čase, abych hubla dál,“ dodává.

Ivana se během posledního rozhovoru svěřila, že ji trápí zadržování vody, se kterým si neuměla poradit. A proto si ve stejném salonu domluvila také lymfatické masáže. „Jestli mi to pomáhá, zatím nemůžu říct. Podstoupila jsem jen jednu. A protože zadržování vody je problém dlouhodobý, budu se snažit na masáže chodit pravidelně. Pak se určitě nějaký výsledek dostaví.“

O Bailine

Metoda byla vypracována v Norsku již před 25. lety. Během této doby se metoda stále zdokonalovala a přizpůsobovala moderní počítačové technice se speciálně vyvinutými programy. Toto vše vedlo k tomu, že v dnešní době je světově nejúspěšnější program pro formování postavy, vyhlazení celulitidy a váhovou redukci. Tato metoda je rozšířená v Norsku, Švédsku, Německu, Dánsku, Rusku, Polsku, USA, Kanadě, Mexiku, Česku a teď i nově v Iránu.

Intenzitu výkonu přístroje si klientka sama může během terapie nastavit - pomocí jednoduchého ovladače může ubírat a přidávat na síle. Každý přístroj zvládne až 40 různých programů. „Díky počítačovému programu využívá stimulátor bailine paměť - pamatuje si nejlepší a nejefektivnější programy každé klientky,“ říká majitelka salonu Renata Hawaz.

Metoda je zaměřena na:

 • svalovou stimulaci trénink a správnou výživu
 • vyhlazení celulitidy
 • formování postavy
 • odbourávání tukových zásob
 • zpevnění ochablých svalů a kůže

Za kolik?

Přijďte si do studia 1. Pretty women figure přijít vyzkoušet bezplatný demonstrační program. A pak si můžete vybrat mezi 5, 10, 15 a 20 terapiemi. Čím více terapií si budete přát, tím méně za jednotlivou terapii zaplatíte.

Cena 5 terapií Bailine je 2.700,-
Cena 10 terapií Bailine je 3.900,-
Cena 15 terapií Bailine je 5.100,-
Cena 20 terapií Bailine je 5.900,-

O lymfatické masáži

I zde máte možnost volby, a to mezi ruční a přístrojovou lymfodrenáží. A nebo si dopřát obě naráz. Ale pozor, není vhodná pro každého. Nedoporučuje se například při otocích způsobených např. onemocněním srdce, jater a ledvin. Dále se nesmí provádět u nádorových onemocnění a virových infekcí. Další možné kontraindikace lymfodrenáže jsou relativní, proto je vhodné konzultovat je před samotným začátkem lymfodrenáže s lymfoterapeutem.

Ruční lymfatická masáž

Je součástí komplexní terapie celulitidy. Je to jemná manuální technika, která zvyšuje resorpci intersticiální tekutiny - lymfy. Má za cíl podpořit a posílit vstřebávací a transportní funkci mízního systému. Tuto speciální masáž provádí vyškolený lymfoterapeut, který pomalými kruhovými hmaty odvádí periferní lymfu do sběrných lymfatických uzlin.

bailine

Vedle účinku na lymfatický systém nelze pominout účinky této hmatové techniky na nervový systém, příčně pruhované svalstvo či zlepšení imunologické obrany organismu.

Použití manuální lymfodrenáže:

 • prevence celulitidy
 • formování postavy
 • celulitida (ukládání tuků v podkoží)
 • syndrom „těžkých nohou“ (např. při sedavém zaměstnání či dlouhém stání)
 • bolesti zad i šíje
 • zlepšení stavu pleti a pokožky
 • vrozené postižení mízního systému (po operacích, úrazech)
 • otoky způsobené trombózou, funkčním opotřebením dolních končetin
 • revmatické otoky
 • rehabilitace sportovců
 • regenerace organismu

Ceník:

Krk zepředu 200 Kč / 25 minut
Krk zepředu, zezadu, obličej 250 Kč / 25 minut
Krk zepředu, zezadu, záda 300 Kč / 30 minut
Krk zepředu, horní končetiny 300 Kč / 45 minut
Krk zepředu, dolní končetiny 400 Kč / 45 minut
Krk zepředu, břicho, dolní končetiny, zadeček 500 Kč / 60 minut

Celé tělo
800 Kč / 90 minut

Přístrojová lymfodrendáž

Využívá tlakové vlny, které se vytváří postupně a plynule nafukováním komor pneumatického přístroje. Zvyšuje účinek manuální lymfodrendáže. V salonu se používá v kombinaci se skořicovým termozábalem, který napomáhá odbouráváním celulitidy a vyhlazení kůže. Aplikace je ale možná i bez skořicového zábalu.

Ceník:

Terapie se skořicovým zábalem:
1 terapie 380 Kč
12 terapií 3.800 Kč

Terapie bez skořicového zábalu
1 terapie 320 Kč
12 terapií 3.200 Kč

Další masáže, které vám pomohou zhubnout

Vyzkoušet zde můžete i jiné masáže. Například velmi oblíbenou masáž horkými lávovými kameny, které svojí vibrací a teplem perfektně uvolňují zatuhlost svalů a energetických drah. Blahodárně působí na unavené a bolavé svaly, klouby, záda, krční páteř, křeče, nespavost, na bolesti hlavy a lymfatický systém. Podpoří a stimuluje krevní oběh, a tím obnoví energii těla, zrychlí metabolismus a může nastartovat proces hubnutí. Revitalizuje všechny tělesné funkce a pomáhá zvládnout stres i hluboké blokace.

Reiki je harmonizace těla i psychiky univerzální energií, směrování energie do oslabených částí organismu. Masáže také přispívají ke zrychlení metabolismu, a tím k menšímu ukládání tuku a k lepšímu fungování celého organismu.

Pojem Dornova metoda v sobě skrývá napravování defektního postavení obratlů a zakřivení páteře, náprava polohy pánve a s tím související nestejné délky končetin, uvolňování bloků krční, hrudní a bederní páteře. Správná poloha jednotlivých obratlů zajišťuje správnou funkci korespondujících tělesných orgánů a oblastí psychiky.

bailineReflexní terapie je metoda umožňující diagnostiku a nalezení nejslabšího místa v organismu. Její pomocí se dá velice dobře ovlivnit činnost imunitního systému, lymfatického systému, látkové výměny a zmírnit či odstranit bolesti zad, krční páteře a migrény. Stimulací reflexních bodů se v oblasti krční páteře uvolňuje svalová dysfunkce. Na chodidlech je velké množství bodů a plošek, které ovlivňují jednotlivé orgány, klouby a ostatní části těla. Vymačkáváním či vyhlazováním těchto bodů lze dosáhnout velmi účinné a rychlé pomoci.

Kompletní ceník a nabídku služeb salonu najdete na webových stránkách1. pretty woman figure.

Reklama