Rodinu je vhodné plánovat v čase, kdy jsou partneři pro plození potomků v optimální kondici. Jedná se o období, kdy jsou budoucí rodiče zralí pohlavně a také psychicky.

rodina

Rodina je základním kamenem spokojeného života.

Těhotenství není úkol dne

Milování není povinnost, ale především radost. Těhotenství pak většinou přichází zcela přirozeně. Jestliže se vaše snaha o otěhotnění nedaří již řadu měsíců, je vhodné navštívit gynekologa a poradit se s ním. Možná vám jako první volbu navrhne individuální výměnu sexuální polohy, která bude více vyhovovat anatomii vašich reprodukčních orgánů.

Gynekolog může poradit…

gyn

Odborná konzultace není nikdy na škodu.

Dle konkrétního vyšetření ženy určí odborník přesné umístění anatomického tvaru dělohy a pozici děložního hrdla. Poté posoudí, která sexuální poloha zajistí výhodnější nasání spermatu, aby se zvýšila možnost otěhotnění.

 Příroda je skvělý odborník

početí

Vypněte hlavu a nechte starostí s početím na přírodě.

I příroda ví, jak to udělat, aby k těhotenství došlo. Spermie v pochvě ženy mají jednoznačný úkol plavat směrem do děložního hrdla. Vždy je dobré mít na paměti, že oplodnění je naprosto přirozený proces.

Vypněte hlavu, nechte mluvit tělo!

Většina partnerských dvojic milujících se bez ochrany má v hlavě pouze těšení se na fakt, že z jejich lásky může na svět přijít vytoužené miminko. Z milování postupně ustupuje radost a přichází myšlenka, že jejich snažení má mnohem vyšší cíl. Na řadu přichází emoce, které většinou ženy prožívají mnohem intenzivněji než muži. Ty se po nějaké době mění v očekávání a následně ve zlost, když úkol opět nebyl splněn. Zkuste se proto tomuto nežádoucímu scénáři zcela vyhnout a zaměřte se raději na další důležité faktory. Rozhodně nezapomeňte na oblíbené pohybové aktivity, pobyt na čerstvém vzduchu a úpravu jídelníčku.

Jak ještě více podpořit přirozenou plodnost?

fertility

Unikátní doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy.

Nejjednodušší cestou je doplnění vhodných vitamínů  a minerálů. Chybný krok rozhodně neuděláte, když vyzkoušíte doplněk stravy Fertility Blend® pro ženy, který je ve svém segmentu jedničkou na trhu v USA.

Fertility Blend® je doplněk stravy obsahující mimo jiné zinek, který přispívá k přirozené plodnosti a reprodukci, vitamin B6 pro regulaci hormonální aktivity a také kyselinu listovou, jež přispívá k běžnému metabolismu homocysteinu. Protože je snaha o miminko mnohdy psychicky velice náročná, nabízí tento pomocník pro ženy také vitamin B12 a hořčík pro normální psychickou činnost. Patentově chráněná kombinace látek (L-arginin, izoflavony z extraktu jetele lučního a katechiny z extraktu zeleného čaje) zajišťuje vzácnost a originalitu přípravku. Díky unikátnímu patentovému složení je vhodné jej užívat jako doplněk při hormonální léčbě i v době těhotenství, a to dokonce až do 12. týdne.

Účinky Fertility Blend® jsou ověřeny klinickou studií provedenou americkými lékaři ze Stanford University School of the Medicine v roce 2006. Této studie se zúčastnilo 93 žen ve věku 24 až 42 let, které se neúspěšně pokoušely po dobu 6 až 36 měsíců otěhotnět. Ve skupině čítající 53 žen, které užívaly Fertility Blend® pro ženy, otěhotnělo po 3 měsících 14 žen (26 %). Po 6 měsících užívání úspěšně počaly další 3 ženy. Studie tak potvrdila, že přípravek může zvýšit úspěšnost početí, dále se ukázalo, že upravuje nepravidelnost menstruačního cyklu a může být efektivním doplňkovým opatřením především v případech nevysvětlitelné neplodnosti.

K dostání ve vaši lékárně nebo na www.fertilityblend.cz. Na tomto webu je k zakoupení rovněž varianta Fertility Blend® pro páry, která obsahuje i balení pro muže s vysokou koncentrací zinku, jenž přispívá k normální spermatogenezi. Obě varianty obsahují patentově chráněné složení.

pár

 

Zapojte i partnera! Jedinečný doplněk stravy Fertility Blend® pro páry.

 Při zakoupení přípravku Fertility Blend® pro ženy nebo přípravku Fertility Blend® pro páry na stránkách www.fertilityblend.cz zadejte kód FB52 a získáte poštovné ZDARMA! Platí do 7.11.2016.

Pro stálé zákazníky Fertility Blend® je rovněž připraven Věrnostní program, při kterém můžete získat 1 produkt Fertility Blend® zdarma.