Jaké jsou naše tipy?

Betakaroten Dr.Max

Betakaroten reprezentuje jednu z forem vitaminu A, který přispívá k normální funkci imunitního systému. Doplněk stravy se doporučuje pro podporu správné funkce jednak pokožky, např. při pobytu na slunci, při suché kůži, psoriáze či poruchách pigmentace, ale jednak i zraku – při suchých očích nebo šerosleposti.

5f3107301a5c4beta.jpg

Dr.Max Multivitamin Energy

V komplexním doplňku stravy pro dospělé najdete třináctku vitamínů a desítku minerálů. Vitamíny B2, B3, B5, B6, B9, B12, C, hořčik a železo přispívají ke snížení únavy a vyčerpání. Vitamíny A, B6, B9, B12, C, D, měď, železo, zinek a selen podporují normalní funkci imunitniho systemu. Vitaminy B2, A a zinek přispívají zase k udrženi normálního stavu zraku. A i tady vitaminy C, D, K, mangan, zinek, vápník a hořčík přispivaji k udržení normalního stavu kostí.

article-images.jpg

Kosti, zuby, svaly,... a nálada

Kombinovaný přípravek Dr.Max Combi D3 + K2 nabízí jedinečnou synergii těchto vitamínů, které společně přispívají ke zdraví kostí, zubů a svalů. Jsou vhodné jednak jako prevence pro udržení jejich dobré kondice, jednak třeba při řídnutí kostí nebo poruchách kůže. Podporují funkci imunitního systému, a mohou tak tvořit součást naší přípravy pro infekční období. Také přijdou určitě vhod v období, kdy je málo slunce a panuje špatná nálada.

combi.jpg

Více na Drmax.cz

stazeny-soubor.png

Reklama