PersilPraní je nedílnou součástí péče o domácnost. Prádlo třídíme, pereme zvlášť různé druhy oblečení. Na trhu také najdeme mnoho přípravků, které je dobré zvolit pro určitý typ oblečení - jemné tkaniny a vlna vyžadují zvláštní péči, jinak se s jejich životností můžeme brzy rozloučit. Také pro bílé prádlo volíme přípravky, které ho krásně vybělí a zbaví nepříjemné šedi. Jak ale prát prádlo tmavé a černé? Doteď byly na trhu jen prací přípravky pro praní tmavého prádla preferující vedle pracích účinků péči o tkaniny, které se perou při nízkých teplotách. Tento typ přípravku se ale hodí spíše na jemné prádlo jako např. šaty, topy či svetříky.

V čem tedy vyprat tmavé a černé běžně nošené oblečení, jako jsou džíny, košile, trička nebo mikiny, které rády nosíme my i naše děti.. navíc, když se na nich objeví skvrny? Všichni známe situace, kdy nám na kalhoty kápne omáčka, i když jsou kalhoty tmavé, skvrna je dobře vidět - a co teprve děti, které jsou se skvrnami velcí kamarádi. Jejich špinavá trika, kalhoty nebo tepláky potřebují přímo pracího experta, který prádlo dobře vypere, spolehlivě odstraní skvrny a ještě pomůže v tom, aby černá či tmavá barva zůstala tak krásná, jaká je!

Proto nás zajímá, jak perete tmavé prádlo vy?
Zapojte se do diskuse a získejte jeden ze tří přípravků pro tmavé a černé prádlo - nový Persil Black Expert Gel

  • Co děláte pro to, aby vaše tmavé věci vypadaly pokud možno co nejdéle dobře?
  • Jaký volíte přípravek pro tmavé a černé prádlo?
  • Jak perete džíny, co se vám osvědčilo?
  • Jak ošetřujete materiály, aby nevybledly?
  • Vyzkoušely jste už nový Persil Black Expert Gel
  • Kolik máte černého a tmavého prádla? Je to vaše oblíbená barva?
  • Zapojte se do diskuse a napište nám!

Nový Persil Black Expert Gel byl vyvinut s ohledem na nároky a vlastnosti černého a tmavého prádla. Nejenže odstraní i ty nejodolnější skvrny osvědčenou silou pracích prostředků značky Persil, ale zároveň poskytne ochranu černým a tmavým barvám. Unikátní receptura Black Fix totiž obsahuje inhibitor uvolnění barviva, který zabrání černé, aby se z oblečení vypírala, a také speciální enzymy, které prádlu zachovají tmavé odstíny a zamezí jejich vyblednutí, stejně jako chrání oděvy před zašednutím a tvořením žmolků. Oblíbená černá trička nebo tmavé kalhoty tak budou vypadat stále dobře, bez ohledu na to, kolikrát jste je vyprali. Kromě jedinečného složení se nový Persil Black Expert Gel vyznačuje i velmi příjemnou svěží vůní. Tmavé i černé oblečení si tak nejen udrží své barvy, ale zároveň bude i krásně vonět. Více na www.persil.cz

Zapojte se do diskuse a získejte jeden ze tří přípravků pro tmavé a černé prádlo - nový Persil Black Expert Gel

Reklama