Péče o vlasy provází nás ženy každým dnem. Vlasy jsou pro nás korunou krásy, baví nás jejich tvárnost, to jak z obyčejné vizáže dokáže slušivý účes vykouzlit nádhernou ženu. Protože chceme být krásné a líbit se ostatním, být sebevědomé, nepodceňujeme péči o své vlasy.

Vlasy nám ale přinášejí i útrapy. Ne každá z nás má takové vlasy, jaké by chtěla. Pokud patříte mezi ty, které bojují s jemnými a slabými vlasy, přesně víte, o čem chceme mluvit.

Zapojte se do naší diskuse:

Vlasy, které jsou slabé a jemné vyžadují zvláštní péči. Proto s vámi chceme diskutovat o tom, jak tyto potíže řešíte vy. Co vás trápí, jaké máte vyzkoušené postupy, co na vaše vlasy působí, jaké účesy a střihy se vám osvědčily. Jakou péči slabým a jemným vlasům dopřáváte!

SchaumaNová řada Schauma Keratin Strong přináší dokonalé řešení pro jemné a slabé vlasy. Přípravky obsahují jedinečný ochranný Komplex Keratinu s koncentrovaným keratinem, který s dvojnásobnou silou posiluje jemné a slabé vlasy od kořínků až po konečky. Takto chráněné vlasy jsou při použití kombinace šamponu a balzámu až o devadesát pět procent méně lámavé.

Napište nám o tom, máme pro 5 z vás jako odměnu balíček s novinkami od značky Schauma, která je zároveň partnerem této diskuse. Své příspěvky pište pod tento článek.

Reklama