Také jste se namlsala letním počasím a vytáhla sandály? Ochlazení nás sice donutilo obout do teplejších bot, ale nebude dlouho trvat a zase se vrátíme k těm letním. Tento týden už by mělo být lépe

Snad jako na objednávku má být dnešek jedním z nejteplejších dní v tomto týdnu. Ve středu se mají teploty vyšplhat dokonce ke dvaadvaceti stupňům. Tak se nechme překvapit a doufejme, že předpověď vyjde a počasí bude přát nejen nám, ale i dnešnímu tématu. Jinak byste mě mohly považovat za blázna. „Na horách sněží, a vy tady strašíte s tématem otevřených bot a nalakovaných nehtů!“

Věřte, že se hezkého a teplého počasí zase dočkáme a dnešní téma berte jako přípravu. Třeba se dozvíte od ostatních čtenářek nějakou zajímavost a najdete inspiraci.

Ale ještě než se začtete do čtenářských příspěvků, přečtěte si něco o módních trendech, které nám prozradila Mary Kay.

Jaké jsou aktuální trendy pro lakování nehtů na nohou?

Novým trendem pro odvážnější je kombinace různých barev laků. Barvy můžete kombinovat nanesením přes celé nehty, například prsteníček se pro oživení pedikúry často lakuje jinou barvou než ostatní prsty, případně můžete zvolit každý nehet jiný nebo prostřídat jen dvě barvy.

laky

Oblíbenou formou oživení manikúry i pedikúry jsou například barevné kombinace francouzské manikúry či obrácené francouzské manikúry. Zručnější ženy mohou vytvářet různé „koláže“ a vzory, případně mohou využít razítek na nehty. Toto se nejlépe aplikuje na palec, neboť má největší plochu lůžka nehtu. Fantazii se meze nekladou.

lak

Léto patří odhaleným nohám, projevuje se to v barvách laků na nehty?

Určitě ano, tuto sezónu hrají klíčovou roli syté a pastelové barvy a opět se vrací ke slovu barevné ladění rtů a nehtů. Záleží tedy na vás, jaké zvolíte líčení. S jemným pastelovým líčením se krásně ladí například pastelové odstíny modré a růžové či tělové barvy. Více o aktuálních trendech naleznete v Trend reportu Mary Kay.

Jakou doporučujete péči pro pokožku nohou?

Základem krásných chodidel je především správná péče, nezapomínejte tedy také na pedikúru. Pečovat o svá chodidla můžete i z pohodlí domova, doporučujeme například pedikúru Mint Blossom, která voní po rozkvetlé mátě a jejíž použití zvládne každá žena. Obsahuje šumivé tabletky do koupele pro změkčení pokožky chodidel. Po této koupeli následuje peeling, který odstraní odumřelé kožní buňky a zjemní hrubou vysušenou pokožku. Na závěr se aplikuje chladivý gel na nohy. Sada dále obsahuje i pilníček na nehty a gelový separátor prstů – vše v praktické kosmetické taštičce. Kdo preferuje spíše krémy před gely, může sáhnout po osvěžujícím krému na nohy. Po této aplikaci budou vaše nohy připravené na odhalení. Doporučujeme vykrojené platformy inspirované asijskou kulturou, které jsou také trendem tohoto jara a léta.

péče

To bylo vyjádření odborníků.

a teď se budu těšit na vaše názory, milé ženy-in.

  • Jak se staráte o nohy a nehty?
  • Chodíte na pedikúru? Jak často? V čem je pro vás odborní péče lepší?
  • Vystačíte si s domácí pedikúrou? Jak postupujete? Máte nějakou „fintu“ jak mít chodidla krásně hladká? Kupujete si speciální kosmetiku na nohy? 
  • Máte nějaké problémy s kůží na nohách, jako jsou popraskané paty, otlaky, kuří oka, mozoly atd.? Jak s tím bojujete? Svěříte se nám?
  •  Jste spokojená s kvalitou a tvarem svých nehtů? Pilujete je, nebo stříháte? Ráda se chlubíte svýma nohama v otevřených botách, nebo je raději schováváte?
  • Lakujete si nehty na nohách i v zimě? Používáte spíš neutrální laky, nebo barevné?
  • Jak se vám líbí nové trendy v lakování, které představuje Mary Key? Inspirovala vás, nebo máte svůj styl a toho se držíte?
  • Jste v barvách laků odvážnější na rukách nebo na nohách?

Na vaše příspěvky se těším na adrese: redakce@zena-in.cz

A na co se můžete těšit vy?

Dvě z vás, které pošlou příspěvek a budou vylosovány, získají tuto krásnou pedikúru, kterou věnovala značka Mary Kay

pedikura

 

Reklama