Těšit se můžete třeba na známou top modelku Simonu Krainovou, se kterou se můžete seznámit, vyfotit a dozvědět se, jak o své vlasy pečuje ona sama. Značka Philips pro vás pak připravuje speciální wellness koutek, kde se o vás postarají profesionální kadeřnice. Na místě bude i dentální hygienistka, která vám poradí s péčí o zuby, zatímco budete popíjet luxusní espresso.5bbcb3c9b2e61obrazek.png

Energii přes den dobijete i díky Siemens, jenž přiveze truck s kávou, kde si vyfotíte selfíčko, které vám v trucku otisknou přímo na vaše cappuccino. A ke kávičce si dejte dezert! Třeba ten, který vám připraví známý cukrář Martin Beránek ve stánku Kenwood. A pokud vám dezert nebude stačit, navštivte i kuchařskou show ve stánku Candy, kterou bude mít pod palcem Ital v kuchyni Emanuel Ridi.

A aby toho vaření nebylo málo…

Na stánku ETA nahlédnete do kuchyně úspěšného šéfkuchaře Davida Valíčka, který vám předvede, jak i u vás doma pracovat s roboty ETA Gratus. Nechte si poradit od kuchaře, který jako jediný Čech vařil v nejluxusnějším hotelu světa Burj Al Arab v Dubaji a který nyní šéfuje gastronomickému podniku Food Atelier v industriálním prostředí oblasti Vítkovic v Ostravě.

Odborníci ze společností Krups a Rowenta představí své produkty v inovativních holografických boxech, o kterých se mluví jako o budoucnosti vystavování zboží. Spoustu produktů na všech stáncích si budete moci také zakoupit – přijďte se porozhlédnout třeba po prvních vánočních dárcích. Navíc je pro vás připraveno více než 80 slev ve výši až 30 %.

Zábavný program pro celou rodinu

Celým dnem provedou návštěvníky moderátoři pořadu RE-PLAY Mikoláš Tuček a Alžběta Trojanová, kteří se postarají nejen o zábavu během herních turnajů. Na DATART EXPO zažijete i koncerty kapel Eddie Stoilow a Circus Brothers. Ve Funzone, kterou má pod palcem JBL, se můžete zúčastnit tanečních workshopů. A rozhodně nevynechejte ani fotokoutek, kde si vytvoříte GIF jako vzpomínku na tento den plný zábavy! Tak vezměte s sebou celou rodinu, děti si užijí nejen herní turnaje a muži budou obdivovat technologické novinky od odborníků z 80 firem.
5bbcb495039e9obrazek.png

Více informací o veletrhu najdete na DATARTEXPO.CZ

Reklama