Léto je obdobím plným slunce a tepla. V letním období je naše kůže po většinu dne vystavována horku a slunečním paprskům, které mohou vyvolat nezvratné poškození kůže.  Proto je důležité se o svoji pokožku starat. Klimatizované prostory, střídání teplot, intenzivní sluneční žár, nárazově vysoké teploty, to vše pokožku ohrožuje. Proto jsme si připravili několik praktických rad, jak se v létě co nejlépe o svoji kůži starat.  

Lactovit

Umožněte pokožce dýchat
Lehké prádlo z bavlny umožňuje vaší kůži dýchat. Bavlněná vlákna jsou velmi příjemná, pohlcují případný pot a kůže je velmi dobře snáší. Oblékejte se do lehkého volného oblečení a dejte tak svému tělu více volnosti.

Nenechávejte pot na své kůži
Máte v létě rádi pohyb?  Otírejte si při tréninku pravidelně tvář menším ručníkem, používejte čelenky nebo šátky, které zachytávají pot dříve, než se dostane na obličej. Pravidelně se sprchujte, zejména po skončení cvičení nebo tréninku.

Hydratace je důležitá
Pijte dostatečné množství vody po celý den. Vaše tělo potřebuje při fyzické námaze v teplých dnech mnohem více vody, proto je důležité ji doplňovat. Při tréninku, nebo při venkovních fyzických aktivitách mějte po ruce vždy láhev vody a případně i čerstvé ovoce, abyste se vyhnuli dehydrataci.

Vyživujte svoji pleť
Pleť je tak zvaně první na ráně. Právě ona dostává plný zásah slunečních paprsků. Trpí i střídáním teplot, používáním klimatizace či horkem. Právě proto vytvořila tělová kosmetika Lactovit speciální řadu Lactovit Activit, který zaručuje 24 hodinovou hydrataci. Díky dvojnásobnému obsahu mléčných proteinů a vitamínů pečuje o pokožku do hloubky. Tak dodává pleti maximální hebkost a pružnost. Řada Lactovit Activit představuje kombinaci speciálních výrobků, jako sprchový gel a tělové mléko, které jsou určené především pro lidi s aktivním životním stylem. Ať milujete sport v jakékoliv podobě, rádi běháte, trávíte hodiny ve fitness centru, plavete, jezdíte na kole, věnujete se adrenalinovým sportům nebo jste celý den v pohybu a běháte okolo dětí a rodiny, potřebujete mít pokožku chráněnou. Lactovit Activit obsahuje navíc speciální látku L.Casei F., která působí jako ochranný faktor, aktivuje obranné mechanismy a zanechává pokožku hebkou a jemnou. Nejen v letních dnech vás osvěží příjemnou citrusovou vůní.

Lactovit

Lactovit neobsahuje alkohol ani parabeny a všechny výrobky této unikátní značky jsou dermatologicky testovány.

Jen zdravá pokožka je krásná. www.lactovit.cz

Reklama