Často se stane, že až po delších zkušenostech s výběrem čisticích prostředků zjistíme, že ten náš levný a „osvědčený“ přeci jen není nejlepší. U pokladny sice zaplatíme méně, ale tento universální prostředek nám rychle ubývá a jeho efekt není dostačující. Je tedy na místě se o konkurenčních výrobcích informovat, a především je vyzkoušet.

 

Neexistuje nic krásnějšího než nádherná dřevěná podlaha. Ale každodenní používání (pohyb) může způsobit, že se na podlaze usazuje špína a skvrny a podlaha pak nepůsobí pěkně. Je proto nutné ji čistit často. Bohužel časté mytí dřevěnou podlahu ničí – ztrácí svou původní barvu a lesk.

 

Značka Pronto nám nabízí ideální řešení.
Speciální mýdlové čističe Pronto nejenom podlahu šetrně čistí bez toho, aniž by ji poškozovaly, ale díky jedinečné receptuře obsahující mýdlo zanechávají čištěný povrch přirozeně lesklý.

 

Pronto mýdlový čistič
- je určen na dřevěné povrchy a je speciálně vyvinutý na čištění do hloubky, aniž by poškodil kresbu dřeva a jeho originální vzhled

 

Pronto mýdlový čistič Orange

- šetrně čistí a ošetřuje dřevěné povrchy. Každý dřevěný povrch nepotřebuje přípravky proti prachu. Dřevěným podlahám, kuchyňským linkám či dveřím hrozí spíše špína či mastnota. Tyto povrchy je třeba čistit šetrně a pečlivě. Proto Mýdlový čistič Orange obsahuje přírodní olej z pomerančové kůry, který kvalitně čistí a ošetřuje váš dřevěný nábytek. Pronto mýdlový čistič odstraňuje i zaschlou špínu a skvrny, bez nutnosti dalšího oplachování, aniž by narušil přirozenou krásu a charakter dřeva. Je vhodný pro použití na všechny druhy omyvatelného dřeva, jako např. na dřevěné podlahy, ošetřená či lakovaná dřeva, dřevěné obložení, dveře, okenní rámy a kuchyňské linky.

 

Přesvědčte se, že podlahy je nutné pravidelně čistit speciálními čisticími prostředky, které podlahu nepoškozují.
Při vašem dalším nákupu mycích prostředků vybírejte tedy pečlivě.
Vždyť dřevěná podlaha je v mnohých případech naše celoživotní investice, o kterou je třeba dobře pečovat.

Reklama