Milá redakce,

posílala jsem vám námět na hedvábné kravaty, ale u čtenářek se to neshledalo s velkým nadšením a spíš se ptaly na šátky, tak posílám pár fotek šátků. Moc jich bohužel nemám, většinou je zapomenu vyfotit.

Chtěla bych nabídnout další inspiraci na dárky, tentokrát za použití sava. Potřebujeme jenom barevné bavlněné tričko, tvrdý papír, noviny a savo. Dovnitř trička dáme noviny, aby savo neprosáklo skrz, z papíru vystřihneme motiv. To, co zakryjeme papírem, zůstane barevné, co postříkáme savem, zesvětlá. Vystřiženou šablonu přišpendlíme na tričko a postříkáme savem. Necháme uschnout a opatrně odděláme papír a tričko je hotové.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Můžeme případně dozdobit gutou nebo barvami na textil. Nemusíme použít jen trička, ale jakýkoli bavlněný textil, flekatou mikinu, polité kalhoty nebo vybledlý rolák, záleží na nás. Na doma je to docela vtipné a děti z toho mohou mít radost.

danková


Děkujeme za moc pěknou inspiraci :). Já jsem spíš ten nešikovný případ, co si podobné věci radši kupuje, ale určitě se najde spousta šikulek, které inspiraci rády využijí :).

Ivana

Posíláme 500 bodů do VVS.