Za svůj život jsem se nějak moc nesetkala se sexuálními loudily. Teď mám pocit, že bych nějakého potřebovala. Jsem dlouho sama a jsem strašně stydlivá a dělá mi problém se seznámit, tak kdyby se našel loudil, který by stál za to...

Nemyslím, že je to otázka modelek, ale loudilové jsou často chlapi, kteří za moc nestojí, tak škemrají a vlastně jsou to "chudáčci " něčím divní, nebo nějak nevyrovnaní.  Já říkám, že jsem se s tím nesetkala, ale ona o není tak pravda, spíš dělám slepou a zcela nechápavou v tomto směru, a to je něco, co většinu mužů odradí. Pokud nezabere tato varianta, je dobré, mnou osvědčené, dělat, že toho muže chci a okatě ho "lovit", pokud nezabere ani toto, pak je zralý na psychiatra a navrhnu mu, že se domnívám, že je nemocný a má se léčit, doporučím mu lékaře a nabídnu, že tam s ním zajdu. To ho dootráví . Ale úplně na začátku mu povím, jako první, pokud si všimnu, že loudí, zda mám o něj zájem a za jakých podmínek.

Pokud ho nechci, tak mu řeknu o tom, že chci děti a tak, pak vyjmenuji své nemoci a přeskočím na plány, začne ho bolet hlava.... Vím, že to zní divně, ale jsou to takové asexuální momenty, které každého loudila odradí. Pokud je to na pracovišti, zeptám se: "Co děláte, běžte loudit jinam, nemám, nedám, nechci ... hahaha... "

Jenže u nás na loudění není čas, vlastně je ještě něco, to se mi povedlo. Jednoho loudila jsme měli, tak jsem ho debatou zesměšnila, pak se chtěl kasat němčinou a mluvil na mne německy, to jsem uměla lépe než on, tak se ztrapnil ještě víc, a závěrem mi chtěl laškovně šlápnout na nohu, uhnula jsem a on šlápl bosou nohou před ostatními do vody.

Pokud je útok loudila rychlý, akutní, nejlépe je začít nevnímat a uniknout mu mezi kolektiv nebo začít s ním mluvit o asexuálmích tématech, nejlépe nemocech a nejlepší jsou nemoci vaginálního charakteru, mykózy ... ( "Víte, byla jsem u svého gynekologa, mám stále takové holčičí problémy, tak jsem z toho nervózní..."), to pak přejde chuť každého a že to není pravda, to vůbec nevadí. Největší blbost však je říkat: "Nedělej to, co řekne manželka..." nebo "Nech mne, jsi fakt hnusnej..." apod., on pak chce dokázat, že je super.

Hezký den, a pokud máte hezkýho loudila v okolí, tak já ho chci, ale i na lásku, pak může loudit denně.
 Dagmar


Děkujeme za obsáhlé zkušenosti, paní Dagmar. Pokud máte loudila, s kterým lze mluvit, máte vyhráno. Problémem jsou ti, kteří nemluví, ale rovnou jednají. Žádného loudila na láskou bohužel neznám, ale občas by takového brala určitě každá z nás. Hodně štěstí při hledání a hezký víkend!

Která evropská země naposledy přijala zákaz kouření na veřejných místech (tedy i v restauracích)?

Reklama