Dobré ráno, milé dámy. Zase tu máme jedno zvířecí téma: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky? Pište, pište, těším se na vaše vyprávění.

Každé zvíře je radost i starost zároveň. I když zvířata nemluví, mají svůj rozum a své nálady. A někdy nezabírá ani ta nejsladší odměna... Jaké máte vy zkušenosti s odměňováním svých zvířecích mazlíčků?

Já osobně mám zkušenosti jen s několika zvířaty - psy, kočkami a teď trochu s křečky. Když jsme byly děti, můj bratr měl taky andulky, ale z těch jsem moc nadšená nebyla. Dost křičely, dělaly hrozný nepořádek a ani pomazlit se s nimi nedalo...

A jinak myslím, že nejlepší je, když zvířeti věnujeme svůj čas, a nejen tím, že ho nakrmíme. Většina psů miluje procházky, kočky zase chování na klíně. Máte doma jiná zvířata? Napište nám, jedna z vás může vyhrát skvělou cenu.

Tématem dnešního dne je: Jak odměňujete své zvířecí mazlíčky?

  • Máte doma nějaké zvíře? Jaké?
  • Co na něj zabírá, máte nějakou vyzkoušenou věc?
  • Čím ho odměňujete - jídlem? Procházkou? Návštěvou psího salónu? Nebo třeba výletem?

Jednou z odměn může být samozřejmě jídlo - slibujete někdy zvířatům za odměnu piškot? Nebo nějakou jinou dobrotu? Jedna z vás má šanci získat skvělý dárek za svůj příspěvek!

laskaPartnerem tématu je firma Pedigree, která má pro vás úžasnou nabídku!

Jedna ze čtenářek získá speciální odměnu od partnera: Balíček s pamlsky Pedigree v hodnotě 1 000 Kč! Tak neváhejte a pošlete nám svůj příspěvek do dnešních 14.30 hodin na adresu redakce@zena-in.cz, heslo je ODMĚNA.

laska

Projekt: Odměňte je za lásku!

Květen je měsíc lásky. Rozdávat lásku se vyplácí v jakékoli podobě, protože život bez lásky nestojí za nic. Lásky k druhému člověku, k partnerovi či partnerce. Láska však má mnohem více podob, může jít i o lásku k sobě samému nebo o lásku ke čtyřnohým mazlíčkům...

Odměnte svého mazlíčka za lásku, kterou vám dává pocítit každý den! Nová prodejní aktivita s názvem „Odměňte je za lásku!“ je založená na poskytnutí slevy na celé portfolio Mars Petcare. Aktivita v tematickém duchu Máj - lásky čas bude probíhat přibližně od 15. dubna do 31. května 2013 formou slevy na kvalitní značkové produkty Pedigree, Frolic, Chappi, Perfect Fit, Whiskas, Kitekat a Dreamies ve vybraných řetězcích.

Reklama