64b51ac860770zena.jpg
Zdroj: Kneipp

Stejně jako pleť čistíte běžně doma, i v rámci léta na svou skincare rutinu nezapomínejte. V opačném případě byste se totiž mohli připravit o svěží vzhled, který by vám dovolená měla přinést, a zadělat si na vyrážku nebo i nějaký ten pupínek. Jak si ale poradit s odličováním tam, kde nemáte umyvadlo s tekoucí vodou ani zrcadlo?

TOP pomocníci při odličování
Když zrovna trávíte čas stanováním, máte, co se hygieny týče, omezenější možnosti. V některých kempech se sice nachází sprchy, ty ale mají do pohodlí jako doma daleko. Proto jsou ideální volbou odličovací ubrousky, s nimiž můžete o pleť pečovat úplně kdekoli. A bez problémů se vejdou také do batohu! Odličovací ubrousky Bel Premium odstraní z tváře make-up i veškeré nečistoty, které na něj přes den „nasbíráte“. Navíc vaši pleť osvěží, zklidní a díky absenci alkoholu ji zbytečně nevysuší.

Pokud se ani během dovolené nehodláte vzdát svého oblíbeného cleanseru, použijte vatové tamponky BEL Nature. Jsou vyrobeny z organické bavlny, nedráždí pokožku a netřepí se. Navíc jsou 100% biologicky rozložitelné, takže jejich používáním nezatížíte životní prostředí.

       belnature.jpg     belubrousky.jpg

Odličovací tampony Nature, 70 ks, 50 Kč; Odličovací ubrousky bez alkoholu Premium, 25 ks, 63 Kč, vše BEL

Hloubkové čištění i na cestách
Vyžaduje vaše pleť intenzivní péči nebo nechcete v čištění povolit ani o prázdninách? Pak sáhněte po FOREO LUNA™ 4 mini.  Sonický přístroj na obličej, který se díky kompaktním rozměrům snadno vejde i do malého batůžku, odstraní z pleti 99 % všech nečistot, zbytků make-upu i kožního mazu. Je vyroben z vysoce hygienického měkkého silikonu, jenž se dobře udržuje i při zhoršených cestovních podmínkách. Díky režimu Glow Boost, jenž vaši pleť projasní během pouhých 30 sekund, si kvalitní čištění a krásný vzhled můžete dopřát kdykoli a kdekoli.

foreo.jpg

Čisticí přístroj na obličej LUNA™4 Mini, 4 990 Kč 

Čas na relaxaci
Když je pleť vyčištěná, touží po intenzivní výživě. A tu jí můžete dopřát i pod stanem, třeba pomocí látkové masky Kneipp Good Night, k jejímuž použití není potřeba žádné míchání ani smývání. Stačí ji rozložit na obličej, 15 minut relaxovat a pak jednoduše odstranit.

Tato večerní pleťová maska obsahuje cenné oleje, které napomáhají k hloubkové regeneraci pleti po náročném dni v přírodě. Zatímco avokádový olej zvyšuje elasticitu pokožky, olej ze švýcarské borovice snižuje srdeční frekvenci, čímž napomáhá ke klidnějšímu spánku. Vše završuje olej z indického santalového dřeva, jenž uvolňuje svaly a zklidňuje mysl. Zkrátka vše, co vám pomůže nabrat během noci síly na další krásný den.

  64b51b212489bmaska.jpg

Látková pleťová maska Good Night, Kneipp, 99 Kč

Reklama