Jaké jsou reakce čtenářek, které oční kapky vyzkoušely?
obrazek.png
Foto: redakce

Simona R

Celý den pracuji na počítači a často pociťuji nepříjemnou bolest a suchost očí. Proto jsem uvítala testování očních kapek Vivirdin.
Kapky si kapu do oka dle potřeby i několikrát za den a vždy pocítím příjemnou úlevu. Oči jsou po nich příjemně zvlhčené, nezčervenalé a zklidněné. Za mě určitě super záchrana, oční kapky doporučuji.

Romana S

Nejprve chci poděkovat za výhru. Alergií sice netrpím, ale mívám často zarudlé, pálivé a podrážděné očí při delší práci na počítači. Kapky jsem vyzkoušela a účinek byl velmi rychlý. Oči se uklidnily a zarudnutí zmizelo. Běžně používám kapky jiné značky, které mi taky vždy pomůžou.

Iveta N

S velkým očekáváním jsem vyzkoušela oční kapky na alergii Vividrin ectoin. Jelikož alergii mám již dlouho, vyzkoušela jsem různé druhy léků, především ty volně dostupné v lékárně. Některé léky byly i zcela bez účinku. Vividrin ectoin potlačil všechny příznaky. Nejhorší bylo vždy svědění očí, které je velmi nepříjemné. Při používání jiných očních kapek, svědění polevilo, ale i nadále přetrvávalo slzení a lehké pálení, to i při pravidelném používání.
Při užívání Vividrin ectoin je rychlá a znatelná úleva. Během chvilky odezní svědění i pálení oči, poté i slzení a zarudnutí od podráždění. Úleva je znatelná a i dlouhodobá. Velmi dobře působí i při pobytu v přírodě, kde je alergie silnější a účinek je dostačující.
Většinou jsem používala i další léky na alergii, např. Xyzal, Zodac nebo Zyrtec. Ale ulevující účinky na oči byly minimální. Proto jsem hledala oční kapky, které odstraní všechny příznaky alergie, pálení, svědění, slzení a zarudnutí. Po vyzkoušení Vividrin ectoin jsem našla to, co jsem hledala. Konečně něco, co mi zabírá na všechny příznaky podrážděných očí při alergii a doufám, že to tak bude i nadále. A kapky jsou volně dostupné v lékárně. Myslím, že za vyzkoušení to určitě stojí. I když jsem k lékům někdy nedůvěřivá, že stejně nepotlačí všechny příznaky, tak u těchto kapek jsem velmi mile převapena. A věřím, že mi pomůžou lépe překonat období alergie.
5ee8875c710bdobrazek.png

Zuzka Č

Kapky se dobře nanášejí, oproti kapkám, které jsem již měla, mi v období alergií ulevily a zdá se mi, že i pomohly při práci s pc. 

Jana Z

Dlouho jsem měla problém najít ty správné kapky pro mé unavené oči. Oči mě pálily, měla jsem pocit, jak kdybych v nich měla písek. Přesnou příčinu mého trápení nevím, ale většinu dne trávím v práci, kde je pouze umělé světlo, málo spánku a možná i alergie, ale co už teď vím, že tyto problémy vyřešily právě kapky Vividrin. A také mi vyhovuje, že po otevření vydrží 6 měsíců, což u jiných kapek bývá většinou pouze měsíc.

Alena T

Moc děkuji za možnost testovat oční kapky Vividrin a musím říct že jsou opravdu super. Hned jsem pocítila úlevu očí a jako bych viděla lépe, ted se mohu déle dívat na televizi nebo do monitoru aniž bych měla nějaké trápení s bolestmi a s unavenými oči.Stačí kapka dvě a je po obtížích. Jsem spokojená.

Jitka K

Celá naše rodina trpí alergiemi, já osobně na prach a na srst, testování mě tedy velmi potěšilo. Díky testování jsem měla možnost vyzkoušet oční kapky Vividrin a byla jsem příjemně překvapená. Úleva se dostavila téměř okamžitě.  Po použití kapek dojde ihned k výraznému zlepšení, a to až na několik hodin.  Za mě mohu jen doporučit.

Co jsme testovaly?

Oční kapky Vividrin ectoin obsahují, jak už název napovídá, přírodní látku ectoin. Ta dokáže účinně chránit membrány buněk živých organismů před škodlivými vlivy vnějšího prostředí. Tato látka byla objevena v mikroorganismech, které dokáží přežít v nehostinných místech na Zemi, jako jsou vyprahlé pouště, horké gejzíry, místa věčného ledu nebo dna oceánů. Tato místa se vyznačují extrémně vysokými či extrémně nízkými teplotami, nebezpečným UV zářením nebo vysokou slaností. Vědci zjistili, že to, co umožňuje mikroorganismům přežívat a prospívat na místech jinak nepřátelských k životu, je právě ectoin se svou unikátní schopností vázat a zadržovat vodu. A proto se výborně hodí také při terapii alergie a suchého oka.

Více na Vividrin.cz

5ee887250764cobrazek.pngJak ectoin působí?

Po nakapání do oka vytvoří ectoin spolu s molekulami vody na oku vodní plášť, který chrání a stabilizuje buňky očního povrchu. Tento ochranný plášť působí jako štít proti alergenům, protože zabraňuje vstupu alergenů do oka. Na rozdíl od mnoha jiných antialergik, které pouze zmírňují již probíhající příznaky alergie, ectoin alergii předchází. Zároveň intenzivně hydratuje oční tkáně a dává jim možnost se hojit. Očím dodává pocit úlevy a osvěžení.

Oční kapky Vividrin ectoin nejen že skvěle fungují, ale navíc neobsahují žádné konzervační látky. Proto jsou ideální nejen pro dospělé, ale také pro děti i těhotné a kojící ženy. A co víc! Nemusíte je po pár týdnech používání vyhodit do koše. Doba použitelnosti po otevření je celých 6 měsíců!

Více na Vividrin.cz
5ee88744bc8ccobrazek.png

Naše články:

Alergici, jste připraveni na pylovou sezónu?
Vyzkoušely jsme oční kapky Vividrin ectoin. Jaké jsou naše zkušenosti?
Pylu vstup zakázán! Účinná ochrana očí před alergickými záněty spojivek

Reklama