Co jsou to proporce modelky? 90-60-90? Ty nemá z „běžných“ žen skoro žádná. Plné ženské tvary a výrazné křivky ještě neznamenají, že byste si nemohla dovolit poslední výkřiky módy. Naopak, současné trendy vaší postavě vyloženě nahrávají.

Klidně noste legíny, výrazné potisky, barvy a užívejte si módních „výstředností“ ve svůj prospěch. Noste je se sebevědomím a grácií. Ale chce to jen maličkost. Dívejte se na sebe jako na celek. Své nedostatky „maskujte“ šikovně, abyste je zbytečně nezdůrazňovala. Nejdůležitější je vyvážit proporce, aby vaše postava působila harmonicky.

 

Čtěte také:

  • Bohatší účes vám určitě bude slušet více než sestřih na kluka.
  • Alespoň některý kousek oblečení zvolte rozevlátý. Nevyhýbejte se jemným a splývavým materiálům. Udělají vám lepší službu než tuhé látky bez pohybu.
  • Pokud to jen trochu jde a zdraví dovolí, noste podpatky. Nemusí mít deset centimetrů, ale i pět udělá své. Vaše chůze nebude působit těžkopádně.
  • Nebojte se připoutat pozornost k partiím, na něž jste pyšná. Máte hezké nohy? Klidně si oblečte přiléhavé kalhoty a k nim volný top.

Nezapomínejte na pravidlo, které platí pro všechny ženy bez rozdílu podstav. Ani ten nejdražší a nejkrásnější oděv neudělá dobrý dojem, když budete mít neupravené vlasy, nehty a špinavé či viditelně nekvalitní boty.

Podívejte se a inspirujte

Foto: Big and Beautiful

www.bigandbeautiful.cz

Čtěte také:

Reklama