Tepláky už dávno nejsou výsadou sportovišť, nebo domácího povalování. Už před pár lety je světové celebrity povýšily na vycházkový outfit. Letos jsou kalhoty podobné teplákům vidět v kolekcích mnoha značek. Chcete vědět, jak je nosit?

m

Ony to nejsou tepláky v pravém slova smyslu, ale kalhoty z úpletu, s nohavicemi do manžety, nebo (v horším případě) do gumy. Většinou jsou volné v sedu, mají kapsy a v pase stahování na šňůrku.

Jejich velkou výhodou je pohodlí, které své nositelce poskytují.

Kam a s čím je nosit?

Nebudu dráždit hada bosou nohou a nabádat vás, abyste v nich vyrazila třeba do společnosti (i když ani to by nebylo vyloučené).

Ale buďme nohama na zemi. Tyhle kalhoty jsou ideální pro volný čas, cestování, na nákupy či procházku s kočárkem nebo se psem, kdy budou hezčí variantou sportovního oblečení.

V takovém případě si k nim obujte tenisky, balerínky nebo žabky. Vršek doplňte volným tričkem nebo topem na ramínka, případně mikinou.

Ale jak už napovídá titulek, klidně si k nim obujte páskové sandály na vysokém podpatku, zkrácený top a vypasované sako. Doplňte bižuterií, kabelkou, a získáte ležérně elegantní model, ve kterém můžete vyrazit třeba do kina.

Co vy na to?

Foto: facebook H&M

Čtěte také:

Reklama