Priyanka Chopra vyniká svým stylem a je velkou inspirací nejen 49 milionům lidí, kteří ji sledují na Instagramu. Módě rozhodně rozumí. Nebojí se sáhnout po klasičtějších modelech i být pořádně extravagantní. Mnohokrát ukázala, že umí skvěle nosit monochromatický styl, který byl velmi trendy během podzimních a zimních měsíců a bude i během jarního období.

priyanka-chopra.jpg
 
Zde jsou tři pravidla podle Priyanky Chopra jak nosit monochromatický styl:
 
Kombinujte položky stejné barvy
Pokud máte rády nějakou barvu nebo máte několik položek v různých odstínech stejné barvy, ale nemyslíte si, že se dají nosit společně, zamyslete se znovu! Priyanka ukazuje, jak lze kombinovat několik odstínů stejné barvy, aby bylo dosaženo perfektního sladění.
 
Zde Priyanka například zkombinovala modrobílou pruhovanou midi sukni s kabátem ve světle modrém až šedém odstínu a s ještě světlejším tenkým rolákem. Celek hezky doladila bílým páskem, kabelkou a bílými lodičkami. V tomto outfitu vyrazila na večeři do Battery Park City v New Yorku.

priyanka.jpg
 
Kombinujte různé materiály
Můžete se také inspirovat kombinací různých materiálů a tkanin ve stejné barvě. I to manželka zpěváka Nicka Jonase dělá. Zkuste tento trend následovat i vy. Nudně váš outfit určitě vypadat nebude.

Sladit můžete klidně kožené boty s bavlněným svetrem, saténovými kalhotami a kožíškem jako Priyanka při cestě na focení v New Yorku. Všechny tyto kousky byly sice z jiných materiálů, avšak ve stejné, tedy béžové, barvě různých odstínů.

priyanka-kozich.jpg
 
Nezapomeňte na vzory
I v případě monochromatického vzhledu můžete zařadit vzory. Jsou-li vzory na jednom kousku outfitu stejné barvy jako na dalším nebo patří do stejné tónové palety tím lépe. Je to jen další způsob, jak můžete monochromatický styl nosit.

Modré kalhoty s kostkovanou košilí v podobných tónech Priyanka dokonale zkombinovala s kostkovaným kabátem. K outfitu zvolila také zelené kožené boty. V tomto outfitu vyrazila na business meeting v New Yorku.

kabat-priyanka.jpg

Foto: Profimedia  

Čtěte také:

Reklama