Často slýchám nářky, že květinové vzory z nás dělají babky v zástěrách. Osobně si myslím, že kytkám křivdíme a při troše šikovnosti z nich můžeme vytěžit maximum. Smíchat tento romantický vzor s něčím hodně drsným. Třeba s kůží.

Jak to jde dohromady? Skvěle!

Květinové vzory patří vedle proužků k nejoblíbenějším. Vykvetou nejen na šatech a sukních, ale i kalhotách, jarních bundách, a dokonce i doplňcích. Pokud se je zdráháte nosit, protože si v nich připadáte jako v zástěře, vězte, že existují módní pravidla, která vás těchto obav definitivně zbaví. Květiny jsou na jaře vždycky in a nemusíte se jim vyhýbat ani vy.

Pokud se jim vyloženě nebráníte, máme pro vás tip, jak je nosit stylově. Kombinujte romantický květinový vzor s kůží, a dostanete skvělý kontrast něhy s drsností, který vám zajistí to správné jiskření.

Vyhněte se drobným kytičkám a zaměřte se spíš na vzory výrazné a třeba i stylizované. Kytky vypadají výborně na tmavém podkladu, ale i tón v tónu sladěné do jedné barvy.

I tady ale platí pravidlo, že méně je více. Můžete si se vzory libovolně pohrávat, protože v módě je dovoleno ledacos, ale pokus si nejste jistá v kramflecích, zvolte vždy jen jeden květinový kousek.

Čtěte také:

Reklama