m

Omlouvám se za ten název, ale lepší mě nenapadl. Ačkoliv jsou letos velkým hitem, na ulici je moc často nevídáme. A pokud ano, nosí je spíš cizinky. Některé značky je mají ve své nabídce, ale na dračku zrovna nejdou. Bude to asi tím, že ani nevíme, jak a s čím je nosit.

Možná už jste také narazila na sedmiosminové kalhoty s širokými nohavicemi a nevíte si s nimi moc rady. Jsou určitě pohodlné a schovají silná stehna a široké boky, což by nás jistě lákalo… Ale co ta délka?

Nechceme přece vypadat, že čekáme velkou vodu. Nohavice jsou poměrně krátké, jejich lem končí vysoko nad kotníky, což není právě lichotivé, a tak se zcela právem bojíme, že v nich budeme vypadat ještě menší a kulatější, než ve skutečnosti jsme.

Nechci vás zklamat, ale něco na tom je. Opravdu sluší spíš vysokým a štíhlým, ale už jsem je viděla i na malých ženách a nevypadaly zase tak špatně.

Chce to ale vysoké podpatky, které opticky prodlouží nohy a vyváží proporce. Dobře vypadají jemné páskové sandály s jehlovými podpatky nebo kotníčkové boty s volnou špičkou.

A ten správný vrchní díl. Měl by být široký a krátký, nebo naopak splývavý a dlouhý, nejlépe v podobě vesty.

Jste-li vysoká a tyto kalhoty se vám líbí, určitě si je pořiďte. Můžete je klidně nosit s antickými sandály, teniskami, nebo ještě odvážněji, s pánskými polobotkami.

Podívejte se na některé kombinace do fotogalerie:

Jak se vám líbí?

Foto: facebook ZARA

Čtěte také:

Reklama