Přečtěte si naše 4 tipy pro letošní klidný a příjemný svátek zamilovaných!

Den zamilovaných se slaví v mnoha zemích po celém světě již řadu let. Je to den, kdy je možné vyjádřit lásku svému protějšku nejrůznějším způsobem. Přesto, že by tento den měl být plný lásky, dárečků a společných chvil, pro někoho se stává spíše stresem a v přeplněných obchodech honbou za vhodným dárkem na poslední chvíli.

Na tyto komplikace lze však jednoduše vyzrát. Stačí si přečíst naše tipy.

  • 1) Za dárek zbytečně neutrácejte

Den zamilovaných je o pozornostech, které by měly partnera potěšit. Nemusí to být nutně drahé dary, které pohltí velkou část měsíčního platu. I při nakupování dárků, je možné myslet tak trochu vychytrale. Jedním z tipů, kde lze pořídit hezké dárky doslova za pakatel jsou slevové servery. Portály jako je např. www.zapakatel.cz nabízí širokou škálu valentýnských dárků s výraznou slevou, které protějšku udělají radost, ale zároveň nezruinují vaši peněženku.

val

  • 2) Nakupujte z pohodlí domova

Nestíhám. Toto slovo se objevuje v každodenním slovníku pracujících lidí stále častěji. Na výběr vhodného valentýnského dárku však nepotřebujete celé odpoledne. Stačí si večer v klidu posedět u internetu. Dárek můžete v široké nabídce portálu www.zapakatel.cz najít za chvilku v záložce Valentýn. Další výhodou je blesková koupě a možnost vytisknutí voucheru. Valentýnský dárek tak vyřešíte během několika okamžiků.

  • 3) S výběrem dárku experimentujte

Spodní prádlo se srdíčky je každoroční klasika. Ale abyste se nemuseli stále opakovat, stačí letos sáhnout po něčem nečekaném. Valentýnský dárek může být zážitek pro oba. Zvolte místo květiny či srdíčkových trenýrek třeba romantickou večeři pro dva, pronajmutí privátní vířivky nebo si společně užijte plavbu po Vltavě. Slevový portál nabízí inspiraci za pakatel pro každého.

  • 4) Jste „single“? Nevadí!

Jste momentálně bez partnera a možná by vám bylo líto, že Valentýn bude letos bez dárku? Kupte si ho sami. Nakonec - dvoje srdíčkové ponožky se hodí vždycky a na večeři můžete jít i s kamarádem.

Valentýnskou nabídka na Zapakatel.cz najdete ZDE

val

(TZ)

Reklama