Léto – teplo, koupání, opalování, užili jste si prázdniny, jak se patří? A co na to vaše vlasy? Jak se vyrovnaly se sluníčkem? Jak s vodou v bazénech, v moři? Pokud jste péči o vlasy zanedbali, věnujte zvýšenou pozornost jejich péči alespoň teď na podzim. Pokud jste o ně pečovali, následky léta jsou mírnější, ale i přesto si vaše vlasy zaslouží menší úpravy a doplnění výživy.

 

Máte vlasy kudrnaté a suché? Dva dny po umytí je vlnitá nádhera pryč? Vyživovat, vyživovat, vyživovat! Jejich ochranná vrstva je totiž velmi slabá, takže lehce ztrácejí vlhkost a absorbují škodliviny z vnějšího prostředí. Co na ně? Šampon s kondicionérem pro bohaté vlny, který aktivuje elasticitu vlasů, zároveň tužidlo, sprej, lehký gel, ale najít ten správný přípravek dá někdy práci.

 

Na vysušenou pokožku je vhodné používat i kosmetiku pro suché vlasy. Mohou se objevit i menší obtíže s lupy a podrážděnou kůží hlavy. První pomocí mohou být šampony a kondicionéry proti lupům. Pokud se ale jedná a přetrvávající problém, obraťte se na lékárníka, případně na dermatologa, který vám přesně doporučí, čím se obtíží zbavit, aniž byste museli jakýmkoliv způsobem experimentovat.

 

Co s vlasy dlouhými a unavenými? Čím delší vlasy máte, tím jsou jejich konečky starší, a tím pádem opotřebovanější a lámavější. Buďto na ně půjdete rychle a použijete nůžky nebo jemné šampony s kondicionérem pro dlouhé vlasy. Ale připravte se na to, že pokud chcete mít zdravé vlasy, neexistuje zázračný prostředek, který zacelí rozdvojené konečky a nůžky vás neminou.

 

Ale i vlasové masky a šampony pro barvené vlasy vám pomůžou. Kúra na vlasy je úplně nejlepší – obalí vlasy ochranným filtrem, zacelí trhlinky.

Bezoplachová regenerační kúra Lybar Vital Hair důkladně a okamžitě uhlazuje

a uzavírá povrch vlasů, chrání je před poškozením, vysoušením, ztrátou barvy a lesku.

 

Slabé, zplihnuté. Toužíte mít hřívu lva, ale vaše vlasy jsou tenké a sedí na hlavě jako helma? I přesto se z nich dá vytvořit bohatý a vzdušný účes. Stačí použít speciální styling určený pro objem vlasů! Pěnové tužidlo Lybar Maxx Volume zaručuje skutečně lehké a efektní tvarování jemných vlasů, vitální a na dotek příjemné vlasy, dlouhotrvající objem a tvar účesu a přirozený pohyb vlasů. Lak na vlasy Lybar Maxx Volume efektivně a dlouhodobě fixuje tvar i objem účesu. Po finální fixaci lakem vlasy působí přirozeným bohatým dojmem, mají zářivý lesk a jsou příjemné na dotek.

 

Vlasům tak dodáte pružnou, přirozenou fixaci a jejich hloubkové ošetření v jediném kroku a vytvoříte účes snů!

Odbarvujete je a ony se lámou? Pokud vlasy opakovaně odbarvujete, barvíte, melírujete, časem povrch zpórovatí, a nakonec se poškodí i jejich vnitřní struktura. Jestli nezasáhnete, budete mít na hlavě slámu.

 

Právě stylingové přípravky, laky a tužidla, jsou přitom pro ochranu barvených vlasů ideální. V jediném kroku vytvoří na vlasech tenký film, který obsahuje nejen látky pro tvarování či fixaci účesu, ale i další účinné látky, které uzavírají svrchní vrstvu vlasu a zacelí případná poškození a samozřejmě také UV filtry. Ty pak účinně chrání vlasy před UV zářením a tím i před blednutím barvy, před změnou odstínu, ztrátou lesku a elasticity.

 

Lak a tužidlo Lybar Color Trend kombinují silně tužicí efekt pro dlouhodobou a pružnou fixaci tvaru účesu s účinky vitaminového komplexu pro perfektní kondici vlasů a

 aktivními UV filtry pro ochranu barvy vlasů. Pěnové tužidlo obsahuje navíc i účinný výtažek z mořských řas, který zvyšuje pevnost, elasticitu a lesk vlasů. 

 

Poškozené a rozdvojené – časté fénování, chemické úpravy, nevhodná péče, ale i obyčejné kartáčování můžou vlasy pořádně oslabit a poničit. Co s tím? Tady se stříhat musí – roztřepené konečky pryč! A pak se postarat o to, aby se vlasy zahojily.

 

Recept bez šamponů, kúr a kondicionérů? Masáž hlavy má pozitivní účinek i na vlasy, nejen na pokožku. Jemné krouživé pohyby konečky prstů podporují prokrvení vlasové pokožky, čímž se zlepšuje její zásobení živinami. Masáž stimuluje činnost mazových žláz, pomáhá předcházet vypadávání vlasů a má regenerační účinky na vlasy a pokožku. Navíc je to velice příjemné! :)

Víve hledejte na stránkách www.lybar.cz

 

Reklama