SPOKAR O se od klasických zubních kartáčků pro dospělé liší zástřihem vláken. „Zástřih vláken do tvaru „U“ s kratšími vlákny ve střední řadě usnadňuje přístup k zubům kolem zámků a drátků rovnátek. Jemná ultra měkká polyesterová vlákna se zaoblenými konci dokonale odstraní zubní plak a jsou šetrná k dásním,“ říká produktový manažer SPOKARu David Fučík
5e56560500061obrazek.jpgKartáček má další vychytávky výhodné pro ty, kteří používají rovnátka. „Oblé držadlo kartáčku se příjemně drží, tenký prohnutý krček a malá hlava kartáčku usnadňují přístup ke všem zubům i kolem rovnátek,“ doplňuje Fučík s tím, že kartáček SPOKAR O slouží dospělým a dospívajícím s fixními rovnátky.
5e565631673c9obrazek.jpg
Zubní kartáček SPOKAR O má několik barevných provedení. „Barvy a obal tohoto zubního kartáčku odpovídají moderní době, brali jsme ohledy na požadavky mladších zákazníků,“ dodává Fučík s tím, že cena nového kartáčku je 65 korun.
5e5656429079fobrazek.jpg
„V kombinaci se speciální zubní pastou, mezizubním kartáčkem a jednosvazkovým kartáčkem je kartáček SPOKAR O zárukou správné péče o zuby s rovnátky. Zuby s rovnátky vyžadují důkladnou hygienu, protože kolem zámečků se nadměrně hromadí plak, což může vést k odvápnění skloviny a nevratnému poškození zubu a také k zánětu dásní. To může v důsledku znamenat vytvoření zubního kazu nebo nežádoucího zabarvení zubu. SPOKAR O odpovídá dnešním normám pro efektivní péči o zuby a dásně. Vlákna jsou velmi jemná a hlavička kartáčku je malá natolik, aby bylo možné čistit pohodlně i zadní zuby. Navíc jsou tyto zubní kartáčky dostupné v nádherných barevných kombinacích, které si zamiluje opravdu každý. V neposlední řadě je výhodou zubního kartáčku SPOKAR O také jeho cena. SPOKAR, to je vysoká kvalita a perfektní design za rozumnou cenu,“ říká ředitelka firmy BELdental prodávající zboží pro stomatology Zuzana Heiník Bělová.

Zdroj fotografií: SPOKAR

Více produktů ústní hygieny na SPOKAR.COM