Vždycky jsem snila o tom, že tenhle okamžik bude ten nejromantičtější za celý můj život. Žel, můj manžel (tehdy ještě přítel) byl založením tramp, a hádejte, kam vás tramp pošle s romantikou. ;-) A když jsem mu oznámila, že jsem těhotná, tak jen prohodil: „To se asi budem brát, co?“ Takže veškeré moje sny okamžitě v bolestech padly. Ještě jsme se dohodli, že se na zásnubní prstýnky vykašleme, že miminko bude ty peníze potřebovat jinde. Další rána, ach jo.

O to víc mě dokázala příští neděle překvapit. Můj přítel se nejdříve neustále přehraboval po kapsách. Na mou otázku reagoval: „No, něco jsem ti přivezl, jen kdybych věděl...“   Konečně v kapse něco nahmatal a schoval to za zády. Pak bez jakéhokoli předchozího varování řekl: „Miláčku, vezmeš si mě?“ Zalapala jsem po dechu, ale to už šel ke mně blíž a z otevřené krabičky se na mě díval svým křišťálovým okem drobný zlatý prstýnek. Už už jsem chtěla odpovědět, že ano a moc ráda, když vtom přítel zakopl a už jsme se váleli na zemi v jedné hromadě. Při pádu na nás ještě stihl strhnout ubrus a s ním všechny hrnečky a talířky, takže jsme se rázem ocitli v moři kávy s ostrůvky tiramisu. Chvíli jsme nevěděli co dělat, až to přítel zachránil tím, že se rozesmál. Přidala jsem se taky, nevšímaje si vznikajících hnědých kol na mé bílé halence. Pak jsem mu nastavila prst, aby mi mohl prstýnek navléknout, a řekla: „Vezmu, miláčku, a moc ráda...“

 

Zdraví notburga


Žádost o ruku jako situační komedie - to si dám líbit. :-)  Ale je vidět, že jste byli naprosto v pohodě, že jste i takovýhle malér vzali s humorem. Díky za příspěvek.

Soutěž: nápověda č. 7 - Majitel žlutého domu kouří Dunhill.

             nápověda č. 8 - Ten, kdo bydlí uprostřed řady domů, pije mléko.