Ať už jste v práci, nebo doma, nezapomínejte na pravidelnou pauzu pro sebe, která vás pozitivně naladí po každodenních povinnostech. Milka Choco Brownie je jemné pečivo s kousky mléčné čokolády z aplského mléka. Vychutnejte si ji samotnou, ke kávě nebo k čaji. Zkrátka tak, jak to máte ráda.
5c6e77322e070obrazek.png

Naše čtenářky jsme požádali, aby nám napsaly, kdy nejčastěji mají chuť na něco sladkého a jak jim nové Milka Choco Brownie chutnaly.

Bylo to pro mě velmi milé překvapení. Předpokládala jsem, že to bude zase další z mnoha již podobných nabízených výrobků. Jenže tady se skloubila čokoláda s buchtou v něco, co mohu nazvat pouze úžasné. Moc jsem si na tom pochutnala a velmi kladné ohlasy měli i ti, které jsem touto pochoutkou podarovala. Ale bylo jich jen málo, protože sama jsem měla sama málo :-). Většinou jsem si je dala po jídle. To je ta chvíle, že se napřed mučím na sedačce s tím, že nesmím. Ale po chvilce to opravdu nejde vydržet a lítám po celém baráku a hledám co bych snědla sladkého.
Eva P.

Já jsem, co se týče sladkého, opravdu hrozná. Nemohu sladké pouze ráno, před snídaní a potom bych mohla sladké po každém jídle. To znaméná po snídani i po obědě i večeři. Nedokáži vám popsat pořádně svoji chvilku, ale třeba Brownie jsem ukusovala malé kousíčky a vždy si říkala, že bych to jíst neměla, ale ta chuť...to se prostě nedalo odolat. Mohlo jich být jen o trochu víc. Sešli jsme se celá rodina, tj. babička, děda, synové a jejich manželky a shodli jsme se, že Brownie bylo nejlepší. Měkké, s kousky čokolády, opravdu super.
Miroslava Ž.
5c6e77c2c255bobrazek.png

Na sladké mám chuť vždy, i v noci, keď ostatní spia, a tak môžem všetko zjesť sama. Sladké si doprajem veľmi často, kedykoľvek aj počas dňa. Ale najradšej si ho vychutnám pri dobrom filme (namiesto vína) alebo keď už som z detí hrozne unavená. Boli úžasné. Kúsky čokolády sa na jazyku rozplývali. Boli fantasticky sladké, preto uspokojili moje chute na čokoládu. A to musím mat čokoládu každý deň (vraj je dobrá na nervy). Veľa mi z nich neostalo, ostatným členom rodiny tiež veľmi chutili. Nepoznám lepšiu čokoládu ako Milka, v akomkoľvek prevedení.
Lucia B.

Nejčastěji si dávám sladké ke svačině a při kávě. To si dopřeji sladkou tečku vždy anebo při čtení knížky. Stačí jen něco malého, ale ke kávě a knížce prostě sladké patří. Tak na tento dezertík jsem byla moc zvědavá a nezklamal. Moc dobrá chuť a měkkost se navzájem doplňují, a já i vnuci už jsme je vyhledali v obchodě a jistě ne naposledy. Jen bych možná zauvažovala třeba i nad příchutí s kousky hořké čokolády?
Bernardina S.5c6fffa932242obrazek.png
Sladké si dávám každý den, nejčastěji při snídani a hned po obědě, mnohdy se ale neovládnu a sladké konzumuji skrze celý den. Jsem milovník sladkého ve velkém a z tohoto testování jsem měla ohromnou radost. Musím ale uznat, že Milka Choco Brownie na mě byly příliš sladké, ikdyž sladké můžu ve velkém. Všechny ostatní výrobky Milka byly skvělé.
Pavla B.

Přečtěte si také:

5c6e7782c41afobrazek.png

Více na MILKA.CZ

Text byl redakčně upraven

Reklama