V rámci naší akce pro maminky spojené s testováním bezdotykového teploměru Cemio Metric 308 SMART vám přinášíme první hodnocení maminek. Testuje celkem 20 maminek, našich čtenářek a také redaktorek – maminek.

Zde jsou jejich recenze:

Julie, syn Filip 4 týdny

cemio cemio

Spolu se svým ani ne měsíčním miminkem jsme testovali teploměr Cemio Metric 308 SMART. Jaké to bylo? Jedním slovem - rychlé! Právě to je jedna z podstatných vlastností tohoto měřícího zařízení, kvůli které bych si jej neváhala pořídit. Stačí přiložit, zmáčknout a během vteřiny člověk ví, na čem je. Ať už jde o tělesnou teplotu miminka, rychlé zjištění teploty v jeho pokojíčku nebo vody ke koupání. Takže žádné zdlouhavé trápení sebe ani měřeného človíčka s klasickým teploměrem. Stačí jen stisknout tlačítko několik centimetrů od hlavičky, aniž by hrozilo, že jej probudíte, pokud se vám jej právě podařilo uspat. Dalším benefitem, který jsem ocenila, bylo velmi snadné ovládání a také automatické vypínání po krátké chvilce. Tak vám dlouho vydrží baterie i v případě, že také jako já zapomínáte přístroje vypínat. Co se týče přesnosti měření, dle mého soudu není ani té co vytknout. Takže podtrženo, sečteno, spokojenost veliká!

 

Linda, syn Antonín 1 rok

cemio

Po zkušenostech s teploměrem Cemio Metric 308 SMART bych si bezdotykový teploměr určitě pořídila, ušetřilo by mi to hodně pláče a starostí. Kromě měření teploty, které je hotové opravdu ve vteřině a bez slz, se mi líbí měření teploty předmětů okolo. U nás to byla především voda ve vaně. Od začátku syn vodu miluje, takže jsme začínali koupáním v kyblíku, pak ve vaně. A protože to bylo jediné místo, kde vlastně neplakal, koupal se docela často. Po čase jsme začali vodu ochlazovat, a to se musí pomalu, takže takový teploměr by se opravdu hodil. Na stupnici obyčejného toho moc vidět není. Chystali jsme totiž synka na plavání, kde je voda studenější a je třeba tomu přizpůsobit i vodu doma, aby si zvykl. Teď při testování jsem si ověřila, že už mám trošku odhad a můžu být klidná, že teplotu skoro trefím. I tak bych ho ale využila i dál, bude léto, dostal teď k prvním narozeninám bazének, tak by se měření hodilo. Samozřejmě je pro něj dobré využití pro měření teploty, když je dítě nemocné.

 

Vendula, dcera Františka 5 let

vendula

Chvíli před tím, než se narodila dcera, jsem zakoupila do domácí lékárničky digitální teploměr. Už tenkrát jsem koketovala s myšlenkou, že by byl bezkontaktní přístroj lepší, ale cena mě odradila. Přiznávám, že jsem si to později nejednou vyčítala. Měření teploty u miminka ještě šlo, to se moc nevzpouzí, ale čím je dítě starší, tím náročnější je ho přesvědčit k tomu, aby vyčkalo, až teploměr zapípá a měření je u konce. Obvykle celý proces opakujeme x krát, protože naše beraní dítě trpělivostí moc neoplývá. Od minulého týdne měříme teplotu několikrát denně, nevyhnula se nám ani antibiotika a měření s Cemio Metric 308 SMART mi ušetřilo dost nervů. Namířit a zmáčknout, to je vše. Tak bych asi popsala návod k přístroji. Odnesla jsem si z testování to, co jsem už tušila, někdy se holt vyplatí investovat víc peněz.   

 

Pavlína, syn David 2 roky

Pokud hledáte teploměr, který spolehlivě měří teplotu a jeho použití není doslova o nervy, pak můžu doporučit Cemio + Metric 308 SMART. Vyzkoušela jsem ho během týdne já i prarodiče u nemocného dítěte a ve srovnání s klasickým teploměrem, který je pomalý, a s jinou značkou, který se hodí tak akorát na zatloukání hřebíků, opravdu funguje! Teploměr jsem vyzkoušela, když měl můj malý syn horečky. Znáte to. Když je dítě nemocné, tak je s ním zkrátka horší domluva a změřit teplotu je více než stresující pro něj i maminku. Jedinou věc, kterou po přístroji člověk chce, je vědět, jestli je to horečka, anebo jen zvýšená teplota. Nejsem lékař. Stejně tak, jako mě dokáže teploměr vyděsit, dokáže mě i uklidnit.

 

Radka, Eliška 5 let

cemioI když mám už děti větší, teploměr jsem ocenila pro měření teploty mé pětileté dcery Elišky. Je často nemocná, jde z virózy do virózy, případně bere antibiotika, trpí na záněty průdušek. Je pro mě důležité, abych věděla, jak moc vysokou má teplotu, zejména ráno, když se mi „nezdá“, jak vypadá a má jít do školky. Teploměr je pro mne častým pomocníkem. Bezdotykový teploměr je skvělý i proto, že nemusím dceru budit, když usne a já ji potřebuji změřit, nebo když je v horečce protivná a nevrlá a při měření není v klidu. Za mne má Cemio Metric 308 SMART velké plus – spolehlivě a rychle měří teplotu a to je pro mne důležité.

 

Teploměr Metric 308 SMART, zástupce těch nejmodernějších bezkontaktních teploměrů dokáže měřit teplotu okolních objektů. K čemu se vám to bude hodit?  Můžete měřit teplotu mléka v lahvičce, vody ve vaničce a vlastně všeho co vás napadne. Teploměr tak získává úplně nový rozměr a stává se plnohodnotným pomocníkem v domácnosti během nemoci, ale i mimo ni. Více na  www.cemiosmart.cz.

cemio

Brzy se můžete těšit na hodnocení dalších maminek, které dostaly teploměr Metric 308 SMART k vyzkoušení.

Čtěte také:

Reklama