Přinášíme vám další hodnocení mycího prostředku Savo Na nádobí a univerzálních ubrousků Savo. Tentokrát se o zkušenost podělily naše čtenářky a spřátelené blogerky. Pokud vás zajímá, jak testování dopadlo, čtěte dál.

 

SAVO

Jak naše čtenářky testovaly Savo Na nádobí?

  • Vyzkoušela jsem dva druhy Sava Na nádobí, kombinace limetka a máta a limetka a jasmín. Osobně se mi více líbí limetka a máta, nějak mi to jde lépe k tomu mytí nádobí. Ráda si budu tento prostředek na nádobí kupovat, i když mám myčku, většinou myji nádobí ručně :-) Líbí se mi obal, dávkování, prostředek dobře pění a to po celou dobu mytí nádobí, dobře odmašťuje, myje velmi kvalitně, skleničky po umytí úplně vrzaly. Nemám, co bych vytkla. Doufám, že se stejně zalíbí i ostatním členům rodiny a občas mě u toho dřezu někdo vystřídá :-), děkuji za možnost testování :-)
  • Savo používáme nejen na nádobí, ale i na wc, koupelnu, plíseň.
  • S produkty Savo Na nádobí jsem velice spokojená, příjemně voní, Skvěle odmašťuje a ruce moc nevysušuje. Velice děkuji, že jsem se mohla zúčastnit.
  • Do testování jsem se zapojila moc ráda, mám čtyřčlennou rodinu a hodně nádobí. Savo Na nádobí je výborné, hlavně dobře odmašťuje a krásně voní. Za mě má jedničku, obě varianty (modrá a zelená) byly velmi dobré. Také děkuji za ubrousky s levandulovou vůní, použila jsem je při úklidu kuchyně a umyvadla v koupelně.
  • Testování mne bavilo, hned jsem Savo Na nádobí vyzkoušela, ještě ten den, co jsem dostala balíček. Obě Sava jsou dobrá, líbí se mi velké balení, že vydrží a skvěle smývá mastnotu. To je pro mne velmi důležité. Levandulové ubrousky jsou taky velmi dobré, hezky voní a využití je v celé domácnosti, mám je v obýváku a utírám s nimi stůl.
  • Nemám žádné výtky, oba přípravky Savo Na nádobí otestovány a pochváleny. To samé levandulové ubrousky.
  • Děkuji za možnost testování, hned mne mytí nádobí bavilo víc. Víc mi voní modrá varianta s vůní máty a limetky, která je stejně jako zelená silně odmašťující. Obě Sava myla nádobí dobře, mastný pekáč a talíře po pečené kachně byly hned čisté. Stačí opravdu málo, není potřeba jej více dávkovat, funguje dobře. Radost mi udělaly i levandulové ubrousky. Neznala jsem je a budu si je kupovat, stejně jako Savo Na nádobí.

Jak testovaly Savo Na nádobí naše spřátelené blogerky?

Mě jako milovnici SAVO výrobků již x krát při úklidu napadlo, že by se hodilo mít tak účinný přípravek i na nádobí. Toto přání se nyní stává skutkem! Oblíbená značka nyní přináší naprostou novinku SAVO Na nádobí. Nové SAVO Na nádobí se díky obsahu citronové šťávy vyznačuje nekompromisní odmašťovací silou, odstraní mastnotu i z plastového nádobí a velice účinný je i ve studené vodě. Každá ze tří variant navíc přináší unikátní benefity. Zelená varianta voní po limetce a jasmínu a účinkuje i ve studené vodě, oranžové Savo voní po pomerančových květech a dokonale odstraňuje nežádoucí pachy z nádobí; modrá  Savo varianta s vůní limetky a máty pomáhá zachovávat houbičku hygienicky čistou. 

Foto: Veronika Harnol

Savo Na nádobí jsem zahlédla v reklamě a zaujalo mě hlavně tím, že mimojiné udržuje v čistotě houbičky na nádobí. To se mi fakt líbí a doufám, že to tak je. Při používání modré varianty s limetkou a mátou voní houbička úžasně. Což předtím tedy  nebyla pravda.

Savo Na nádobí obsahuje citronovou šťávu, díky které má lepší odmašťovací schopnosti. Pekáč od pečených kuřecích křídel při naší poslední večeři je toho jasným důkazem.

savo4

Foto: Alena Elly Kolaříková

Více informací najdete na stránkách http://savo.eu

Čtěte také.

Reklama