Děkujeme za další pohled na dnešní téma. Co tak vyděsilo naši čtenářku sweety, to se dočtete v jějím příspěvku.

Dobrý den, když jsem viděla dnešní téma, tak jsem si vzpomněla, jak nám má fóbie zachránila dovolenou.

Mám moc ráda léto, sluníčko, dovolenou u moře, ale nemám ráda všechny ty příšerky v moři. Když jdu plavat, tak se pohybuji velice obezřetně :-) Můj manžel je pravý opak. Celou dovolenou vždycky stráví ve vodě s brýlemi, šnorchlem a ploutvemi.

Před pár lety nám ta má fóbie zachránila pohodu na dovolené. Jako ostatně každou dovolenou mne manžel přemluvil, abych se s ním šla podívat  na nějaké mooc hezké rybičky. A já se nechala ukecat. Naše věci jsme nechali na pláži, "hlídali" nám je známí. A tak jsme plavali a plavali a jak jsem uviděla všechny ty ryby a hloubku pode mnou, tak se mi udělalo špatně a mávala jsem na manžela, že plavu zpět.

Manžel byl pěkně naštvaný, ale otočil se a plaval se mnou. A když jsme byli tak deset metrů od břehu, tak se udělaly veliké vlny a najednou jsme viděli, jak na jedné vlně plavou ručníky (nejen naše) a taky naše taška s foťákem, pasy a dalšími věcmi. Měli jsme je asi moc blízko vody. Jelikož měl manžel ploutve, tak přidal a tašku dohnal.

Byl to zázrak, že byly mokré jen křížovky na dně tašky. Moc jsme si oddychli. Nedovedu si představit, co by to bylo za vyřizování, kdyby nám ty pasy uplavaly a kdyby jsme zůstali bez peněz. Byla by to zkažená dovolená. A proto jsem ráda, že mám tuto fóbii ;-)

Přeji hezký den, sweety77

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

A kam se poděli vaši známí, kteří vám tak dobře „hlídali“ věci?

Máte, milé ženy-in, také nějaký zážitek se zvířaty, na který nezapomenete? Bojíte se některých živočichů tak, že ve vás vyvolávají panickou hrůzu? Kteří to jsou? Na jaké zvíře máte třeba alergii? Jakých zvířat se štítíte a nikdy byste se jich nedotkla? Dokázala jste někdy překonat odpor nebo strach? Kolik úsilí vás to stálo?

Napište nám na dnešní téma:

Na vaše příspěvky se těšíme na adrese: redakce@zena-in.cz

Soutěžní obrázek 6

Oči 6

Reklama