Spolupracujeme se značkou Alpro, recepty na chutné pokrmy, kde ingrediencí je rostlinný produkt Alpro  www.alpro.com/cz vám na stránkách přinášíme pravidelně. Byly jsme v redakci zvědavé, jaké tyto balíčky s produkty Alpro jsou, proto jsme využily příležitosti a  získané produkty jsme chutnaly. Jak testování dopadlo? Přečtěte naše reakce v tomto článku.

Sice nejsem alergická na kravské mléko, ale již delší dobu zkouším všelijaké zdravější náhradní cesty. Ochutnala jsem snad všechny varianty „mlék“. Mandlové, ovesné, rýžové, sojové... měla jsem možnost otestovat i výrobky alpro soya, přírodní či ochucené. Ze všech nejvíce mému chuťovému centru lahodí Alpro Red Fruits - červené ovoce, moc ráda si koupím krabičku s brčkem, mám ráda i vanilkové nebo přírodní, ale ovocné vede. Na vaření jsem mnohokrát vyzkoušela i sojovou smetanu od této značky, od té klasické je téměř k nerozeznání, ale u mě je důležitý i ten pocit z jídla. Sice mi produkty z živočišného mléka chutnají a nedám dopustit třeba na dobrý kozí sýr nebo jahody s klasickou šlehačkou, ale pokud je to možné, volím ty rostlinné. Jsou zdravější, určitě lépe stravitelné a podle mého názoru pro tělo přirozenější 

Alpro

Klaudie Lišková

Balíček jsem testovala celý týden. Mám rostlinné produkty moc ráda, proto jsem testování ráda využila. Nejvíce mne oslovilo nové mandlové mléko. Když se hodně vychladí, je úplně skvělé a velmi osvěžujícící. Budu si ho kupovat. Pravidelně používám Alpro smetanu, omáčky, do kterých ji používám, mi přijdou chuťově velmi dobré a lehké. Také mám ráda čokoládové dezerty, ty jsou vychlazené přímo skvělé (konzistence pudinku, prodávají se v plastových vaničkách).

Klára Křížová

Čtěte naše články a tipy na videorecepty:

Alpro Menu: Inspirujte se zdravými recept

Dopřejte si mandlové, rýžové a lískooříškové potěšení

Videorecept: Losos ve smetanovém moři

Více najdete na http://www.alpro.com/cz

Alpro

Reklama