Nakupování je oblíbená činnost téměř každé z nás. Už jste vyzkoušely výhody nákupů na internetu? Každý mluví o tom, jak je to výhodné, co vše se dá koupit, jak na tom ušetřil. Jak je to ale doopravdy… není to složité? Není to nebezpečné? Zvládnu to i já?

 

Na internetu nakupuje čím dál tím více lidí. Už dávno neplatí, že nakupování na internetu je záležitostí jen mužů a ještě těch, kteří nemají rádi nakupování v reálném světě.

 

Znáte to – chcete si něco pěkného koupit pro radost, do domácnosti nebo třeba vyrazit za kulturou a objednat si lístky a nevíte, jak zaplatit rychle a pohodlně na internetu. Možná nechcete obchodníkovi sdělovat citlivé osobní údaje, vaše kreditní karta nejde na internetu použít, nemůžete čekat několik dní na převod peněz z běžného účtu či použít zastaralou a nepraktickou platbu dobírkou. A vůbec se tím nechcete moc zatěžovat.

Jak tedy na internetu jednoduše platit?  Elegantním a praktickým řešením pro vás může být elektronická peněženka PaySec. Stačí jen pár kliknutí a už můžete nakupovat. Jak PaySec funguje? Založení Konta PaySec je velice jednoduché, je to snadné jako si pořídit e-mail. Registrace vám nezabere víc než pár minut. Nemusíte chodit na pobočku žádné banky, ani jinak složitě ověřovat své registrační údaje. Nabití konta je podobně snadné – peníze na něj vložíte pomocí platební karty či převodem z běžného účtu vedeného v kterékoli české bance. Během několika minut tak máte vytvořenou univerzální elektronickou peněženku, kterou na českém internetu můžete zaplatit skutečně komukoli a za cokoli, jak zní slogan elektronické peněženky PaySec.

Paysec je nejen mimořádně univerzální, ale je i cenově výhodný. Vedení účtu nestojí nic a můžete mít účet v kterékoli české bance. „Chtěli jsme vytvořit systém přátelský naprosto každému, jehož prostřednictvím si můžete jednoduše koupit ledničku, letenku nebo například vaši oblíbenou písničku, to vše bez jakýchkoli poplatků za nákup nebo za vedení účtu.“ uvádí Leila Goulliová, ředitelka odboru inovací ČSOB.

Systém Paysec můžete okamžitě využít v mnoha internetových obchodech. Například na místě jako stvořeném pro nákupy všech maminek – www.mimibazar.cz – či na internetové aukci www.aukro.cz. Partner vás bude moci příště jednoduše potěšit květinami z www.e-kytky.cz či dárkem z www.zlasky.cz. Téměř cokoli, od vybavení domácnosti, přes parfémy až po sportovní vybavení pak seženete v internetových obchodech www.mall.cz .  Úplný seznam internetových obchodů a poskytovatelů služeb, stejně jako všechny další potřebné informace najdete na www.paysec.cz.

To však pořád ještě není vše. Paysec neslouží jen k platbám obchodníkům, ale můžete ho využít i k rychlému a levnému převodu peněz mezi sebou – zkrátka platit komukoli za cokoli!

První uživatelkou PaySec v Čechách byla známá herečka a moderátorka Ester Kočičková. „Je to tak snadné, že to zvládnu i já,“ pravila na tiskové konferenci.

Pusťte PaySec do svého života – čekají vás příjemné internetové nákupy.

 

Zřízení zdarma máte za dvě minuty, vyzkoušejte sami na www.paysec.cz 

 

Reklama