Diagnostiku pleti, tipy na aktuální módní a beauty trendy, výživové poradenství a inspiraci pro tu správnou podzimní pohodu zákazníci najdou v tematické Hygge lounge. Nejmenší návštěvníci se zase mohou těšit na severské pohádky v podání známých českých herců a dabérů.

hyg.jpg

Jak a proč žít Hygge
Sdílený klid a pohoda, štěstí v každém okamžiku, život v rovnováze s přírodou i s nebližšími. Tak je možné vystihnout skandinávský princip Hygge, který do života vnáší pocit útulnosti, pohody a tepla společného domácího krbu. Bohatý program v tematicky zařízené Hygge lounge čeká na návštěvníky Centra Černý Most od 14. do 17. října.

Při nákupu nad 1 000 Kč zákazníci obdrží dárek od partnerů Yankee Candle, Knihcentrum.cz či Cozy Home, který si mohou vyzvednou právě v Hygge lounge u obchodu Marks & Spencer. Celý program doprovázejí příjemné slevy více než 70 prodejců Centra.

di.jpg

Podzimní měsíce jsme se rozhodli našim zákazníkům zpříjemnit atmosférou skandinávského Hygge. V tematické lounge poradíme, jak na správnou péči o pleť díky diagnostice odborníků kosmetických značek Yves Rocher nebo Douglas. Hýčkat zákazníky masáží rukou budou po celou dobu akce manikérky salonu Art Nails a zajímavý program máme už tradičně i pro nejmenší návštěvníky,“ vypichuje některé z lákadel programu Michaela Matlasová, marketingová manažerka Centra Černý Most.

Tematický program v útulné Hygge lounge

hyp.jpg


Aktivit, které stojí za to prozkoumat, je však ještě víc: Helena Takačová, nutriční specialistka s dlouholetou praxí, nabídne konzultaci zdravého podzimního jídelníčku a ochutnávku sezonních receptů. Stylistky Julie Silajdžič, Bára Havlíková a Kateřina Danková prozradí, co by v šatnících tuto sezónu nemělo chybět, a díky workshopu Havlíkovy Apothéky zjistíte, podle čeho si na podzim vybrat pleťové masky a jak je správně zkombinovat. Luxusní relaxaci ve formě peelingu, výživné masky a masáže rukou nabízí profesionálové ze salonu Art Nails. Celý Hygge-zážitek doplní ochutnávka přírodních sypaných čajů značky Oxalis. Pravá severská atmosféra bude navíc sálat z krbových kamen přímo v Hygge lounge.
Jednotlivé procedury jsou k dispozici zcela zdarma Hyggelounge.cz.

dhelu.jpg

Skandinávie – krajina pohádkových příběhů
Děti se mohou těšit zejména na dobrodružné severské pověsti v podání známých českých herců a dabérů. V tematicky vyzdobeném koutku s „oknem do severské krajiny“ se u předčítání příběhů vystřídají moderátor Robert Kučera (14. a 15. října od 15 do 17 hodin), zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová (sobota 16. října od 13 do 15 hodin) a Saša Rašilov, který mimo jiné namluvil desítky dětských audioknih (neděle 17. října od 15. do 17. hodin). Kdo se bude kromě pohádky potřebovat i vyřádit, může navštívit dětský koutek Time Out na jednu hodinu úplně zdarma díky poukazu ve slevové knížce.

net.jpg

Podzimní slevy, které zahřejí
Ve slevové knížce najdou zákazníci akční nabídky od více než 70 prodejen Centra Černý Most. Stylové módní kousky, kosmetiku a kvalitní obuv pořídí každý a za příjemnou cenu. Ani pro luxusnější zboží není potřeba chodit daleko, a můžete tak už s předstihem vybírat třeba i dárky pro blízké pod stromeček. Výhodné menu nabídne v termínu od 14. do 17. října také řada oblíbených restaurací v Centru Černý Most.

Slevovou knížku najdete ZDE
615c2ef3f1b79obrazek.png

Kompletní program akce zákazníci najdou na webových stránkách a sociálních sítích Centra Černý Most.
615c2da45c67cobrazek.png

Reklama