Inspirujte se našimi produktovými tipy! Představíme vám hity letošní vánoční sezóny. Nebo můžete navštívit stránky lego.cz, kde najdete podrobný popis každé stavebnice doplněný o praktické rady pro správný výběr. Doporučený věk na krabici vám pomůže vybrat stavebnici odpovídající schopnostem vašeho malého stavitele.

Pro začínající stavitele

Začněme těmi nejmenšími. Sady LEGO® DUPLO® jsou skvělou volbou pro děti ve věku od 1,5 do 5 let, kdy poprvé naplno zažijí zábavu při hře. Stavebnice LEGO DUPLO jsou přizpůsobeny malým ručkám a představí vašemu batoleti svět kreativní hry a nekonečné zábavy. Sety z řady LEGO DUPLO navíc děti povzbuzují, aby se hrou učily. Hra je pro děti tím nejintuitivnějším způsobem, jak se učit, získávat sebevědomí, posilovat komunikační schopnosti, kreativitu a řešení problémů. Vláčky jsou prvními produkty LEGO DUPLO, které propojují svět skutečné a digitální hry. Oba světy se navzájem doplňují, ale co je nejdůležitější, digitální část hru obohacuje a pomáhá dítě inspirovat při fyzickém hraní.

LEGO® DUPLO® Vláček s čísly (10847)
Už 18měsíční batolata se mohou se sadou Vláček s čísly naučit počítat! Stavebnice obsahuje dvě figurky dětí, kočičku a nekonečné možnosti hraní. Pomozte svému dítěti seřadit správně vagónky s čísly a představte mu tak zábavným způsobem svět čísel.

LEGO® DUPLO® Parní vláček (10874)
Sada vláčků je snadno ovladatelná pro děti od 2 let. Je vybavena lokomotivou s funkcí Push & Go, pěti akčními kostkami, které lze umístit na koleje, aby vlak rozsvítil světla nebo vydával zvuky, vlakovou stanicí a mnohým dalším, aby zabavil všechny malé strojvedoucí.
LEGO® DUPLO® Domeček na hraní (10929)
Domeček na hraní je ideální stavebnice pro batolata od 2 let, kterým ukáže každodenní život rodiny, ale zamilují si jej i starší děti. Stavebnice pomáhá batolatům rozvíjet jemnou motoriku. Bavte se s figurkami maminky, táty a dětí a také se psem a plyšovým medvídkem!

Super Mario™ ve světě LEGO!

Ani videohra, ani tradiční stavebnice LEGO®, ale zcela nový způsob hry s legendárním Super Mariem, který se prostřednictvím kostiček LEGO poprvé objevuje ve fyzickém světě. Seznamte se s interaktivní postavičkou LEGO Mario, která sbírá mince v reálných herních úrovních vytvořených pomocí kostek LEGO! Děti totiž milují plynule přecházet při hraní z jednoho světa do druhého – z prostředí fyzické hry do digitálního světa.

LEGO® Super Mario™ Dobrodružství s Mariem - startovací set (71360)
Prostřednictvím sady Dobrodružství s Mariem - startovací set se děti setkají se svým oblíbeným hrdinou. Figurka LEGO® Mario™ má v očích, ústech a na bříšku zabudované LCD obrazovky, které zobrazují širokou škálu okamžitých reakcí na pohyb, barvy a akční kostky. Součástí je také reproduktor, který přehrává známé zvuky a hudbu ze série videoher. Vytvořte s dětmi jedinečné úrovně hry a sledujte, jak si s nimi Mario poradí! Stavebnice je vhodná pro děti od 6 let.

Otečkujte svůj svět!

Stavebnice LEGO® nejsou jen o příbězích nebo minifigurkách. Jsou také o sebevyjádření. Pro kreativní děti s duší umělce máme několik úžasných sad.

LEGO® DOTS Mega balení náramků (41913)
Mega balení náramků z řady LEGO DOTS je velká kreativní sada pro 6leté designéry šperků a pro všechny milovníky módy. Sada obsahuje pět nastavitelných náramků a 295 nejrůznějších komponentů. Nechte svou kreativitu rozvinout bez hranic, tvořte jedinečné vzory a navrhněte náramek pro svou BFF.

Každý velký příběh začíná v dětském pokoji

Stavebnice LEGO® umožňují hrát si naplno, vymýšlet příběhy bez hranic, stavět zcela unikátní vozidla, zapojit do hry princezny, superhrdiny a všechna zvířata světa i dosud nevídané tvory. Jsou vaše děti fanoušci superhrdinů? Pak máme něco, co určitě potřebují! Ať už fandí skutečným hrdinům, jako jsou policisté, hasiči a potápěči nebo třeba ninjové, máme tu pro všechny něco.

LEGO® City Oceánská průzkumná loď (60266)
Oceánská průzkumná loď pluje na vodě a má vše, co děti ve věku 7+ potřebují k expedici po oceánu. Výzkumná ponorka, vrtulník, pracovní jeřáb, žraločí klec, a dokonce pirátský vrak! A 8 minifigurek, se kterými zažijí pořádné dobrodružství.

LEGO® City Policejní stanice (60246)
Stavebnice Policejní stanice pro děti od 6 let je vytvořena pro zábavné akční vyprávění a obsahuje minifigurky policistů i zloduchů. Vydejte se za zločinci v policejním voze a nezapomeňte při tom zapnout sirénu, jezděte na motorce nebo nechte dron sledovat zločince na útěku!

LEGO® NINJAGO® Drak Čaroděje lebek (71721)
S touto stavebnicí se děti budou muset probojovat přes Čaroděje lebek, jeho draka a kostlivé válečníky, aby se dostali ze strašidelných jeskyní Shintaro. Perfektní dárek pro všechny fanoušky ninjů a televizních seriálů NINJAGO od 7 let.

Milují vaše děti příběhy?

Se stavebnicemi LEGO si užijí vyprávění příběhů a budou si hrát naplno. Mohou vytvořit vlastní verzi oblíbeného filmu nebo přijít s něčím zcela novým a velkolepým.

LEGO® Friends Autobus přátelství (41395)
Vyšlete kreativní děti ve věku 8+ na dobrodružnou cestu s touto sadou LEGO Friends. Na palubě autobusu pro minipanenky plného různých bezvadných funkcí a doplňků objeví nekonečné možností pro nápadité hraní.

LEGO® Friends Základna záchranářů v džungli (41424)

Na vývoj této stavebnice dohlížela organizace National Geographic, takže je plná autentických detailů z divoké přírody. Při přirozené hře na ochranu přírody se malí průzkumníci setkají s roztomilými i divokými zvířaty.

Více na LEGO.CZ

Reklama