Jak najít vnitřní klid

blobid0.jpg

Levandule. Krásná, fialková, voňavá. Jaké pocity vyvolává, když se na ní díváte, když k ní přivoníte, když si ji dáte na polštář před spaním? Nese klid, uvolnění, relaxaci, pokoj na duši. Úzkost a sevření pomalu odeznívá, vnitřní neklid se mění na klid a harmonii. Cítíte také tu proměnu?

Mnohé z nás ovládá v životě strach a úzkost nám často nedovolí klidně spát. Život není jen pohádka, ale většinou právě starosti o naše blízké, o práci, jak vyjít s penězi…to vše se v hlavě mění v nekonečný koloběh myšlenek. Vše se do nás zapisuje jako letokruhy a my máme tendenci se na přítomnost a svět kolem dívat pod dojmem minulosti. Nemůžeme se tak zbavit obav a strachu z věcí budoucích.

Možná je tedy na čase v tento čas, kdy se zásadně mění vše kolem nás, změnit i směr našeho bytí. S upřímností přiznat sami sobě, co je pro nás důležité a co už není třeba vléct životem. Zklidněním a ponorem do relaxace, která dá tělu i mysli šanci reagovat na vnější impulzy jiným způsobem než dosud. Beze sevření a úzkosti.
Voláme-li o pomoc, vše, co potřebujeme nalézt se zpravidla nachází blízko nás. Velkým učitelem je příroda. Vycházíme z ní, rosteme z ní. Když propojíme dávný um a znalosti našich předků s moderní technologií, lze objevit klíč pro přítomnost.

Již zmíněná levandule a z ní získaná silice je opravdovým lékem pro bolavou mysl. Lék Lavekan je registrovaný léčivý prostředek, který patří do skupiny takzvaných anxiolytik a je indikován právě na stavy úzkosti. Jeho nespornou výhodou je to, že nezpůsobuje únavu a není návykový a obvykle postačí jen jedna tobolka denně. Ideálně před spaním.

6272751e2f854obrazek.jpg

Lavekan Vám pomůže znovu navrátit vnitřní klid a kvalitní spánek. Lavekan 80 mg měkké tobolky je léčivý přípravek s obsahem levandulové silice k vnitřnímu užití. Čtěte pečlivě příbalovou informaci.

Více na LAVEKAN.CZ