Kdo na opary často trpí, rozpozná jeho nástup okamžitě. Signalizuje jej nenápadné svědění nebo pálení na rtu, objevení puchýřku je pak otázka několika hodin. Čím dříve zakročíme, tím méně a kratší dobu nás bude opar obtěžovat. Pokud vás tento problém pravidelně sužuje, mějte u sebe raději neustále Erazaban, mastičku na opary s dokosanolem, jedinečnou aktivní látkou, která působí na opary jinak než běžně dostupné přípravky z lékárny.

Erazaban

Erazaban s dokosanolem je unikátní tím, že posiluje ochrannou buněčnou vrstvu a brání tak viru herpes simplex Erazabanpronikat do zdravých buněk. Vir se nemůže dále množit a šířit onemocnění na zdravé buňky. Opar je díky dokosanolu mnohem menší a s minimálními průvodními nepříjemnými pocity - Erazaban mírní svědění, pálení a pnutí, půchýř není červený a výrazný. Po aplikaci nezůstávají na místě žádné bílé stopy, krém se ihned vstřebává. O polovinu se zkracuje doba výskytu oparu na rtu na čtyři až šest dnů, namísto obvyklých deseti.

Opar vyvolává řada faktorů, od sluníčka, větru či mrazu přes horečku a hormonální změny po infikovanou skleničku na společenských akcích. Každý má svůj spouštěč, který velmi dobře zná a kterému se snaží vyhýbat. Pokud ale budete mít u sebe krém Erazaban s dokosanolem, nebudete už napříště zaskočeni. Nic vás oparu nezbaví dřív.

Erazaban nanášejte pětkrát denně nejlépe po třech hodinách na celý povrch oparové lézy. Na aplikaci použijte špičku prstu nebo hygienickou tyčinku. Vždy před a po aplikaci krému si pečlivě umyjte ruce, nesdílejte jednu tubu s ostatními. Erazaban mohou používat dospělí a děti od 12 let, je volně prodejný v lékárnách po celé ČR.

Erazaban 10% krém k léčbě oparů
aktivní látka: Docosanolum 100 mg v 1 g krému
K dostání bez lékařského předpisu.
Doporučená cena 160 Kč.

Erazaban

Více informací na www.erazaban.cz

Reklama