Na trhu jich najdete spoustu. Mají různé velikosti, design i schopnosti. Navíc přibývají neustále nové a nové modely s ještě lepšími a modernějšími vlastnostmi. Jak ale vybrat ten správný chytrý telefon, se kterým budete opravdu spokojeni? Připravili jsme pro vás tři tipy pro snadnější výběr.

Lenovo

1. Dopřejte si dostatek času při výběru

Zřejmě nejdůležitějším faktorem při výběru nového telefonu je čas. Každému z nás se už někdy stalo, že se telefon rozbil a bylo třeba ho rychle nahradit. V takových chvílích člověk ale mnohdy sáhne po prvním mobilním telefonu, který potká a teprve po pár dnech používání zjistí, že to nebyla nejlepší volba. Pokud tedy nejde o krizovou situaci, dopřejte si před nákupem dostatek času. Zjistěte si o telefonu něco více a nespěchejte, abyste svého výběru nelitovali už pár hodin po jeho zapnutí.

2. Ujasněte si, co od telefonu očekáváte

Tato rada úzce souvisí s prvním bodem. Pokud si pro výběr vyhradíte dostatek času, můžete si také ujasnit, co od svého nového telefonu očekáváte. Předejdete tak případným zklamáním. Ne každý telefon se totiž hodí pro každého člena rodiny. Tam, kde někdo potřebuje dlouhou výdrž, jiný očekává spíše stylové zařízení s originálním designem.

Lenovo

Lidé, kteří preferují u svého telefonu design a nechtějí mít jen nudnou černou placku, mohou sáhnout po smartphonu Lenovo K5 ve zlatém provedení, který nejenže skvělé vypadá, ale hlavně bez problémů splní všechny požadavky svých majitelek na výkonný smartphone. Malí školáci toužící po svém prvním smartphonu budou nadšení z telefonu Lenovo Vibe C, které s přehledem zvládne vše, co budou potřebovat - od rychlého připojení k internetu až po kvalitní fotoaparát. Zaměstnaní uživatelé, kteří jsou stále na cestách, zase ocení Moto G4 z dílny Lenovo, který svou kapacitou baterie zvládne náročný den a díky možnosti rychlého nabíjení i náročnou noc. Tento telefon se dokáže za 15 minut nabít tak, aby vydržel 6 hodin provozu. 

Tyto možnosti jsou jenom kapkou vody v moři smartphonů, které jsou v současnosti dostupné na trhu. Právě přehled vlastností, které by měl nový chytrý telefon mít, vám může velmi usnadnit výběr.

Lenovo

3. Vsaďte na kvalitu

Záleží jen na vás, zda zvolíte nákup na internetu nebo si zajdete telefon prohlédnout a vyzkoušet do kamenné prodejny. I výběr samotného výrobce záleží především na vás. Zavedená značka, jako například Lenovo, je zárukou jistoty. Takový výrobce má totiž zajištěnou širokou síť prodejců, kteří jsou vždy ochotní poradit a při výběru telefonu nebo jakýchkoliv dotazech.

Lenovo

Reklama