Minulý týden probíhala u nás v redakci krásná akce. Přišla nás navštívit nezávislá kosmetická poradkyně a vizážistka, která pracuje se značkou Mary Kay, a zároveň je to naše externí kolegyně z redakce. Píše pro nás články z oblasti kosmetiky, cestování, popisuje zajímavé příběhy. Znáte ji pod přezdívkou Anai, jmenuje se Zuzka Hainallová. Přinesla s sebou kufr plný věciček, co dělají ženu krásnou, a naše dámské posezení mohlo začít!

Ponořily jsme se do zkoumání a zkoušení přípravků plné vůně. Poradkyně Zuzka nám všem individuálně vysvětlila, co asi by naše pleť potřebovala, s čím má dobrou zkušenost.

Mary Kay

Můj problém byly vrásky kolem očí a unavená pleť. Protože si nechám ráda poradit, konzultovala jsem s ní tedy můj problém. Navíc Zuzka, i když je dáma v letech, má neuvěřitelně hezkou pleť skoro bez vrásek!!! Kolem očí má snad jen jednu. A to je ještě moc! Když jsem se jí závistivě ptala, jak to dělá, jen s úsměvem řekla „Pečuju o pleť každý den.“

Co mi poradila?

Důkladně odličovat a čistit pleť a používat speciální přípravky pro oční okolí, séra a hydratační krém. Jaké přípravky bych měla používat já? Podělím se s vámi o svůj seznam, a protože důkladnost a pravidelnost není moje doména, myslím, že to bude pro mne ze začátku trochu boj, než vše sladím. Protože ale chci, aby moje pokožka byla pevnější a pružnější, nezbývá mi než vše dodržet a použít. A pak se můžu těšit na výsledek.

face cream

Na oční okolí:

Na zbytek obličeje:

TimeWise Kompletní zázračná sada pro suchou pleť: Čistící krém 3 v 1, Noční sérum, Denní sérum se SPF 30, Hydratační krém proti stárnutí, Mikrodermální sada, Rozjasňující sérum a Podkladová báze.

Jak tyto produkty použít?

Lahvičku protřepeme, aby se spojil silikon (působí jako první krok péče o oční okolí) s vodou, nakapeme na tamponek, přiložíme na oko, necháme chvíli působit a poté pohyby směrem dolů a k vnitřnímu koutku očí šetrně stíráme.

Ráno i večer kovovou kuličkou přejedeme po dolním očním víčku - působí proti kruhům pod očima.

 

vraskRáno i večer přiložíme aplikátor do vrásky, stiskneme tubičku a sjedeme na její konec, lehce vmažeme a vklepeme. Další přípravek aplikujeme až po 5 minutách.

 

Ráno i večer stiskneme pumpičku na prsteníčky a vklepáváme oci1pod oči, poté lehce vmažeme přes vnější koutek do mezery mezi pohyblivým a pevným horním víčkem.

 

krem1Ráno a večer navlhčíme teplou vodou obličej i ruce, roztíráme malé množství, postupně přidáváme vodu a úplně smyjeme (“kuličky“ skvěle vyčistí i póry).

 

serum5Ráno i večer - nejlépe se roztírá okamžitě po vyčištění (působí ve spodní vrstvě - škáře).

 

 

krem7Ráno i večer po vyčištění a aplikaci sér (pomáhá zadržet vodu v pleti).

 

 

sada1 - 2x týdně na vyčištěnou a vlhkou pleť (nejlépe večer) naneseme krok 1, rozmasírujeme, smyjeme teplou vodou, vysušíme a aplikujeme krok 2 (chemický i mechanický peeling zároveň).

 

bazeDenně před odchodem mimo byt aplikujeme velmi slabou vrstvu. Chceme-li zakrýt nedokonalosti pleti,  aplikujeme další vrstvu (ochrana pleti před zevními vlivy).

 

Shrnutí

Anai zdůraznila, že sada mi vydrží při denním používání minimálně 6 měsíců a zajišťuje ideálně pětikrokovou péči o pleť: Čištění, tonizaci, regeneraci, hydrataci a ochranu. Zmínila, že bych měla přidat do své péče ještě rozjasňující masku TimeWise a nabídla i čistící kartáček Skinvigorate, ale domluvily jsme se na příště. Teď musím zvládnout každodenní ranní a večerní používání  uvedených přípravků.

cosmetics

„Být hostitelkou se vyplatí“

Pokud také potřebujete poradit nebo si s kamarádkami užít krásné odpoledne či večer zkoumáním a testováním přípravků Mary Kay, využijte zajímavé akce „Být hostitelkou se vyplatí“

Mary Kay

Pozvěte své kamarádky a propojte setkání s nezávislou poradkyní Mary Kay. Co můžete získat?

  • Získáte 50% slevu* na přípravek Mary Kay® podle svého výběru.
  • Naučíte se správně pečovat o svou pleť a používat přípravky vhodné pro svůj typ pleti.
  • Nezávislá kosmetická poradkyně vás krásně nalíčí.
  • Dozvíte se o nejnovějších tipech a trendech vizážistů.
  • Vyzkoušíte si sama přípravky předtím, než si je zakoupíte.
  • Užijete si báječnou zábavu se svými kamarádkami.

Nevíte, kde hledat nezávislé poradkyně Mary Kay? Více najdete na stránkách značky:  www.marykay.cz/cs-CZ/MKParties.

Reklama