K úspěšné léčbě může pomoci i bylinné vaginální tělísko NaturGyn Scarlett. Jaké jsou účinky tohoto tělíska? Vše najdete na této stránce.
5b0fdb4b892f7obrazek.jpg

Toto tělísko aktuálně testovalo 50 našich čtenářek, které jsme vybrali na základě vyplněného online dotazníku, kam nám čtenářky napsaly, proč by tělísko chtěly testovat.  Již máme více než polovinu recenzí, se kterými vás rádi seznámíme. Není nad osobní zkušenost!
 
Mohlo by vás zajímat:

Je tělísko bezpečné?
Tělísko splňuje všechny zákonné předpoklady pro prodej, nemá žádné vedlejší účinky. Má řadu odborných studii a klinické hodnocení, na tomto základě dostal Pečeť kvality a garanci České gynekologické a porodnické společnosti. Zavádí se jako tampón, ale nemá jeho funkci, nezpůsobuje syndrom toxického šoku, protože nic neabsorbuje-nevstřebává. Vyrábí se v suchém a čistém prostředí, v ČR prochází ve farmaceutické firmě dalším procesem a je balen do folie (sáčků).

Jak a kdy použít Scarlett?
Použití je velmi jednoduché – tělísko (kulička) se vytáhne ze sáčku, na výběžku se najde konec namotané nitky, uvolní se a zavede se co nejhlouběji do pochvy – podrobně je vše popsáno v příbalové informaci. Sáček tak můžete mít při sobě v kabelce a při náhlých obtížích můžete operativně zavést. Tělísko se nepoužívá 6 dní před očekávanou menstruací, v jejím průběhu a 3 dny po skončení.

Zkušenosti našich čtenářek

Jaké jsou zkušenosti našich čtenářek? Žen, které trápí opakované vaginální mykózy a znepříjemňují jim život? Představujeme vám prvních 10 recenzí. Osobní zkušenosti uveřejňujeme pod čísly, protože jsme testerkám slíbili zachování anonymity. Jedná se o intimní téma a osobní zpověď.

1
V první řadě chci moc poděkovat za možnost testování tohoto přípravku. Vaginální mykózy mě bohužel trápí opakovaně a tak jsem ráda, že jsem na ně mohla vyzkoušet opět něco nového. NaturGyn Scarlett mě překvapil svou formou. S vaginálním tělískem jsem se do této doby ještě nesetkala. Stejně tak mě překvapila doba zavedení (3 dny), toho jsem se nejprve trošku obávala, ale zbytečně. Testování bylo naprosto v pořádku, příjemné, bez žádných nežádoucích účinků. Je mi velmi sympatické, že jsou tělíska přírodní, bylinkové a hlavně bez chemie. Tato tělíska vřele doporučuji!

2
Po aplikaci 1. tělíska musím říct, že zavedení bylo velmi jednoduché a nepociťovala jsem žádné svědění, ani pálení. Po dobu přítomnosti tělíska jsem měla zvýšenou tvorbu sekretu (pravděpodobně způsobenou čištěním).

3
Po pravidelném plavání v místním bazénu jsem trpěla výtokem a svěděním, takže přípravek NaturGyn Scarlett k vyzkoušení mi zrovna přišel vhod. Musím říct, že perfektně zafungoval, potíže rychle ustoupily a cítím se zdravá.
 
4
Je mi 30 let, mám sedavé zaměstnání a vaginální potíže mě trápí už od puberty. Když jsem brala hormonální antikoncepci, bylo to docela v normě. Zhruba před pěti lety jsem ji vysadila a přešla na zdravou stravu a přírodní kosmetiku. Pro tělo to byl asi menší šok, a tak i prostředí tam „dole“ se bránilo v podobě výtoků, pálení při močení a svědění. Vždy jsem to řešila mastičkami typu Canesten nebo žlutými tabletami od gynekologa, ale vadilo mi, jak z těla několik dní vychází a špiní tak prádlo. Potíže se vyřešily na chvíli a pak se vrátily zpět. Možnost otestovat NaturGyn Scarlett mě potěšila, hlavně proto, že jde o přírodní produkt. Aplikuje se podobně jako menstruační tampon a překvapilo mě, že se nevstřebá, ale po 3 dnech vytáhne. Použití je jednoduché a zvládne ho každý, i mladší děvčata. Určitě ale doporučuji použít intimku nebo vložku, aby se předešlo pošpinění prádla. Něco přece jenom bude odcházet z těla ven. Je to zajímavý produkt a je třeba si to zkusit na vlastní kůži.
V balení jsou dvě tělíska, jedno si schovám na léto, to se mi potíže projevují nejvíce. Nyní mám zhruba týden po aplikaci prvního a zatím se cítím dobře, snad to vydrží na dlouho.

5
Vyzkoušela jsem vzorek produktu NaturGyn Scarlettn a jsem zatím velice spokojená. Netušila jsem, že je něco takového na trhu. Jelikož mám ráda přírodní věci, potěšilo mě, že mohu otestovat zrovna NaturGyn Scarlett. S věkem se mi stále častěji objevují různé gynekologické záněty a výtoky. Nedávno jsem byla nastydlá a přidaly se k tomu i gynekologické obtíže. Vyzkoušela jsem tedy NaturGyn Scarlett a byla jsem příjemně překvapená. Zpočátku tedy tělísko trochu pálilo, stejně tak po vyndání. To ale brzy přešlo a výtok zmizel. Je to zatím krátce, ale doposud se nevrátil a cítím se zase komfortně a zdravě.
 
6
Produkt NaturGyn Scarlett jsem otestovala, je perfektní. Jen škoda, že balení je tak malé, ideální by byly alespoň 4 kapsle. Jinak je ale opravdu dobrý.

7
Měla jsem dva roky opravdu vleklé potíže. Za měsíc se mi vždy vrátila mykóza. Už jsem z toho byla nešťastná. Sice jsem měla k tělísku zprvu nedůvěru, ale nakonec jsem byla ráda, že jsem ho mohla testovat. Ptala jsem se i svého gynekologa, který mi potvrdil, že mi to nemůže ublížit a když mi pomůže od problémů, bude to dobrá zpráva. Tělísko jsem tedy testovala, vše jsem si pečlivě přečetla, zprvu jsem pocítila jemné pálení, ale to rychle přestalo. Vše jsem vydržela, v podstatě to bylo jednoduché, příznaky čistění – bílé šlemy atd také proběhly. Nyní musím zaklepat „na dřevo“, že jsem opravdu bez potíží. Žádné podivné svědění, začátek mykózy, který mě uváděl vždy do stresu necítím. Tak jsem ráda, mám radost.

8
Před tím, než jsem se k testování NaturGyn Scarlett dostala, jsem o tomto tělísku nikdy neslyšela, ačkoliv na záněty celkem dost trpím. Tak jsem celkem překvapená, že mi jej doktor či lékárník vůbec nenabídl. Je pravda, že jsem byla trošku v rozpacích z formy, kterou se přípravek aplikuje. Nicméně zavedení bylo v pořádku a také celkově použití bylo v pořádku. Účinek se dostavil velmi rychle. Tudíž tuto metodu mohu jen doporučit.
Jsou ale typy žen, kterým nemusí tělísko NaturGyn vyhovovat. Výrobce uvádí, že s tělískem je spokojeno 80% žen, které ho vyzkoušely.
 
9
Měla jsem velkou radost, že jsem byla vybrána k testování. Mé vleklé gynekologické problémy a jejich neúspěšné léčení prostředky klasické medicíny mi působily i psychické problémy, tudíž s testováním přicházela nová naděje na úspěch. Abych byla upřímná, asi jsem vaginální tělísko NaturGyn Scarlett přecenila. Je sice ryze přírodní, ale po zavedení téměř ihned začalo svědění a pálení v intimní oblasti, což je uváděno v příbalovém letáku jako možný nežádoucí účinek. Vzhledem k tomu, že problémy neustupovaly ani po 24 hodinách a bolestí jsem nemohla ani chodit, byla jsem nucena testování předčasně ukončit a trvalo poměrně dlouho, než se situace uklidnila. Jiným ženám přípravek možná pomůže, ale zrovna mně osobně nevyhovoval. 
 
10
Moje zkušenost je bohužel negativní. Jedno tělísko nemělo bohužel šňůrku. Druhý jsem po pár hodinách po zavedení musela vyjmout, protože užívání bylo velice nepříjemné.
V příbalovém letáku píší, že nepříjemný pocit má po pár hodinách odeznít, ale nedalo se to vydržet. Mrzí mě, že mé testování nebylo úspěšnější.
 
V dalším článku si budete moci přečíst další recenze.
5b0fdb5f10abaobrazek.jpg

 
Naše rady: Jaká je prevence vaginálních mykóz? Čtěte více zde.
NaturGYN Scarlett doporučují gynekologové – důvody si přečtěte zde.
Vše o tělísku NaturGYN Scarlett najdete na této webové stránce.

Naše články: