Věk, stres, váhové výkyvy, několikeré kojení… Všechny tyto nežádoucí faktory se negativně podepisují na vzhledu vašeho poprsí. Než bys řekl švec, často po krásných a pevných trojkách zůstává pouze svěšený kožní plášť. Co tedy podniknout pro jejich nápravu?

nadra in zena

Chirurgický zákrok odborníka

Na prvním místě v seznamu „Jak na větší a pevnější prsa“ je většinou skalpel. Plastická operace ale představuje velkou zátěž pro tělo, nemluvě o finanční náročnosti. Právě z toho důvodu ženy hledají i jiné cesty k dokonalému dekoltu.

Dřina i pro dekolt

Jelikož jsou ňadra tukovou tkání, proto je při jejich formování dobré vsadit na správné cvičení. Cviky, které odbourávají tukovou tkáň na úkor svalů, by žena měla provádět pravidelně, nejlépe každý den. Správné cvičení a díky němu správně rozvinuté svalstvo má pozitivní vliv na samotná ňadra, která se tak dají opticky pozvednout a tvarovat.

Kosmetika pro ženské partie

Důležitou roli v péči o dekolt a ňadra hraje kosmetika. Jednou až dvakrát denně byste měly vtírat do kůže na dekoltu některý ze zpevňujících a hydratujících krémů. Pokožka v dekoltu je totiž velmi citlivá a také dostává v létě zabrat.

Pomocník z lékáren

nadra in bar

Buďte vychytralá, pro skutečné a viditelné výsledky sáhněte po prověřeném doplňku stravy. Jako nejúčinnější a nejvíce oblíbený mezi ženami proslul NadraIN FORTE obsahující silné a účinné složení. Díky čtyřem silným komplexům pomáhá udržet pevnost prsou a plnost dekoltu, zvýrazňuje přirozený tvar a zvětšuje objem prsou. Kromě větších, pevnějších a krásnějších prsou přispívá nově i k udržení hladké, pružné a hydratované kůže prsou a dekoltu a navíc omezuje nadměrné ukládání tukové tkáně v poprsí.

nadra in produkt

Účinný doplněk stravy ocení každá moderní žena!

Při nákupu na www.nadrain.cz zadejte kód IN560 a získejte poštovné ZDARMA!

Sleva je platná do 4. 9. 2016.

Více informací na www.nadrain.cz

Reklama