5beaa008405e9obrazek.png
Nestresujte se a objevte spolehlivé pomocníky, se kterými půjde úklid jako po másle a navíc vám ušetří spoustu cenného času.

Na podlahu rychle a chytře
Vysávání a vytírání podlah patří mezi pravidelné činnosti. S dětmi a domácími mazlíčky se rázem stanou rutinou všedního dne. Mít po ruce lehký a snadno uskladnitelný vysavač vše výrazně usnadní. Pokud chcete přijít do již uklizeného bytu, pořiďte si pomocníka, který vysaje podlahy, i když nebudete doma.

Pro každého, kdo se chce vrátit domů a mít uklizeno, aniž by ho to stálo větší úsilí, je ideálním pomocníkem robotický vysavač Kärcher RoboCleaner RC 3 (doporučená cena 18 190 Kč). Je to inteligentní vysavač, který důkladně vysaje všechny prostory v místnosti. Díky němu už vás nezaskočí ani neohlášená návštěva. Je vybaven funkcí smart, jejímž prostřednictvím ho lze ovládat pomocí chytrého telefonu, navolit časy čištění a také budete informováni o pokroku čištění a poloze vysavače prostřednictvím mapy vysávání. Speciálně vyvinutý kartáčový systém s gumovými lamelami pojme velké množství nečistot, inovativní infračervené senzory vysavač chrání proti pádu na schodech a zabraňují kolizi s překážkami v místnosti. Robotický vysavač jednoduše uklidí za vás.
5beaa02163ce8obrazek.png

Řešením může být teleskopický vysavač Kärcher VC 5 (doporučená cena 4 490 Kč), který v sobě kombinuje sílu a kompaktnost a je vhodný do každé domácnosti. Díky patentovanému trojitému teleskopickému systému lze vysavač o polovinu zmenšit. Za svůj výkon vděčí VC 5 přepínatelné hubici Kärcher pro vysávání suchých nečistot s flexibilním kloubem. Speciálně vyvinutá hubice si vystačí s nízkou spotřebou energie. Inovativní součástí je také filtrační systém bez sáčků s integrovaným čištěním filtru. Vysavač VC 5 je silným trpaslíkem i v té nejmenší domácnosti. Skvělé výkony podává na tvrdých podlahách a schodech, poradí si s koberci i textilními povrchy.

V rozlehlých bytech a domech, kde převládají tvrdé podlahy ze dřeva, dlažby, laminátu nebo lina se uplatní podlahová myčka Kärcher FC 5 (doporučená cena 6 690 Kč). Kombinuje mytí s odsáváním v jediném kroku, čímž ušetříte až polovinu času. Automatické pohánění válců (až 500 otáček za minutu) usnadňuje vytírání a zdokonaluje výsledky čištění bez zbytečného použití síly a namáhavého drhnutí. Úklid je tedy velice pohodlný a neunaví vás. Díky navlhčení povrchu při práci ihned vidíte, co je uklizené a co ještě ne. S podlahovou myčkou uspoříte i velké množství vody, které byste jinak spotřebovali při klasickém vytírání. „Podlahová myčka vám ušetří práci, ale i peněženku. "Na plochu o rozloze cca 60 m2 spotřebuje myčka tvrdých ploch v průměru 600 ml vody. Na běžné čištění je oproti tomu zapotřebí nejméně 5 až 10 litrů,“ říká produktová specialistka Kärcher Jana Bezoušková.
5beaa05905cb2obrazek.png

Čistá okna rozsvítí celý pokoj
Pokud venku nepanují třeskuté mrazy, můžete se pustit do mytí oken, aby byla vánoční atmosféra dokonalá. Jestli rádi zdobíte okna vánočními světýlky nebo s dětmi malujete zimní a vánoční motivy na okna, jejich mytí se nevyhnete. S aku stěrkou Kärcher WV 2 Premium 10 Years Edition (doporučená cena 1 990 Kč) z jubilejní edice v elegantní černé barvě je mytí oken 3x rychlejší. Vezměte rozmývák, nejprve rozmyjte nečistoty a pak je aku stěrkou vysajte. Pro aku stěrku najdete využití i při běžném úklidu. Je vhodná na velké skleněné plochy, poradí si i s údržbou nejrůznějších hladkých povrchů v kuchyni a koupelně. Tento lehký a tichý pomocník je praktický a ergonomický. Jeho velkou výhodou je, že zároveň čistí, leští a také odsává přebytečnou vodu. Nádržku na špinavou vodu lze v případě potřeby kdykoli a rychle vyprázdnit a pokračovat v práci.
5beaa078eeefbobrazek.png

Ať se vše jen blýská
5beaa088766b6obrazek.pngVánoční čas je plný návštěv příbuzných a přátel. Okna jsou umytá, podlahy vytřené, ještě by to chtělo důkladně vyčistit koberce, sedačky a čalouněný nábytek.
Bezchybného a maximálně hygienického čištění až do hloubky vlákna dosáhnete s pomocí čističe Kärcher SE 5.100 (doporučená cena 8 590 Kč), který je vhodný na tvrdé podlahy i koberce. Poradí si při generálním úklidu, ale i při běžném úklidu koberců, čalouněného nábytku, autosedaček nebo při čištění matrací. Přístroj je unikátní v tom, že kombinuje motor s velkým sacím výkonem, odpadovou nádobu a nádobu na čistou vodu, do které můžete přidat čisticí prostředek. Díky tomu efektivně odstraňuje a rozpouští i velmi odolnou špínu. Zašlapané koberce, skvrny od jídla či nečistoty od zvířat už nemusíte předem namáčet speciálními prostředky ani je odstraňovat ručně. Tepovač v jediném kroku znečištěné místo ošetří čisticím prostředkem, mechanicky silným proudem vody špínu uvolní a ihned ji nasaje do odpadové nádobky. Tato metoda čištění koberců je v porovnání s jinými způsoby čištění maximálně účinná. Čistému povrchu se okamžitě vrací původní textura a oživují se barvy. Mastnota, nečistoty a pachy jsou důkladně odstraněny a koberec zůstane příjemně provoněný. Ve spojení se speciálními čisticími prostředky Kärcher se tepovač SE 5.100 postará o důkladnou a hloubkovou čistotu.

Také by se vám hodili všichni tito pomocníci? Uklízení s nimi je radost. Máte hotovo za zlomek času. A když si je nestihnete pořídit nyní, aby váš předvánoční úklid byl snadnější, tak budou hezkým dárkem pod stromeček.

Více informací najdete nastránkách www.karcher.cz nebo www.svetcisteni.cz

Reklama