Vánoce jsou pomalu za dveřmi. Jak se na vánoční svátky připravujete Vy? Už máte dárky, pečete cukroví, myjete okna či uklízíte svůj domov?

lynnKe svátkům vedle těch příjemnějších aktivit, jako je pečení či výběr dárků pro naše nejbližší, patří také tradiční vánoční úklid. Praní záclon, čistění podlahy, koberců, vyklízení skříněk, prostě úklid celého domova. V moderní době, jako dnes se ale při úklidu můžete spolehnout na přípravky, které vám úklid značně usnadní.

Trápí vás nekončící boj s prachem? Pak pro váš úklid máme super pomocníka! Lynnlynn proti prachu, přípravek na rychlé a efektivní odstranění prachu s vůní citrónu. Odstraňuje otisky prstů a skvrny ze všech povrchů nábytku a zanechává vysoký lesk. Dlouhotrvající antistatický účinek zpomaluje usazování prachu. Vhodný je na nábytek z moderních materiálů, plastů, dřevěný nábytek, TV/HI-FI a sklo.

Na masivní dřevěný nábytek je možné použít rovněž Lynn leštěnku proti prachu se včelím voskem, která na povrchu vytváří ochranný film. Ten účinně a dlouhodobě chrání nábytek před vysycháním, ztrátou lesku a před usazováním nečistot.

lynnPro rychlejší úklid v kuchyni vám chceme představit velmi šikovného pomocníka, se kterým péče o vaši troubu bude hračkou. Pěnový čistič Lynn Gril se svěží vůní snadno a účinně odstraňuje silně usazené mastné nečistoty a připáleniny z vnitřních i vnějších povrchů sporáků, grilů, horkovzdušných a mikrovlnných trub, kuchyňského nádobí po pečení, smažení a fritování.

Máte rádi vůně pro domácnost? Pak máme pro vás tip na vůni plnou exotických květin, svěžích citrusů či letního deště!

Osvěžovač Citresin Exotic Flower účinně odstraní nežádoucí pachy v domácnosti. Jemná vůně exotických květin navodí příjemnou atmosféru v každém domově.

Nejoblíbenější osvěžovač Fresh Rain s jemnou vůní letního deště naplní vzduch Vaší domácnosti svěžestí. Osvěžující vůni mořského vzduchu skrývá Citresin Cool Ocean.

Kdo má v oblibě spíše příjemnou vůni čerstvých citrusů, pro toho je tu osvěžovač vzduchu Citresin Citrus.

lynn

Osvěžovač vzduchu CITRESIN Anti Tobacco obsahuje účinnou složku pohlcovač pachů, která spolehlivě neutralizuje zápach z cigaretového dýmu a zanechá příjemnou vůni ve Vaší domácnosti.

lynnChcete tyto pomocníky vyhrát? Pak se zapojte do naší soutěže.