Jako oáza klidu a pohody působí pohled velkým oknem na rozkvetlou zahradu nebo zátiší skalky s jezírkem. Velké prosklené plochy propojují interiér s exteriérem. Sklo tak tvoří téměř neviditelnou hranici. Prosklené vstupní prostory nebo zimní zahrady si proto právem získávají místo v našich domech. Velké skleněné plochy ovšem není jednoduché udržovat čisté. Komu by se chtělo stát hodiny na štaflích nebo dokonce na žebříku při čištění oken.

Karcher

Mytí oken nepatří mezi oblíbené domácí práce, je relativně fyzicky namáhavé a výsledek nebývá vždy stoprocentní. Tolik úsilí a pak se díváte na nebe přes „kocoury“ na skle. Z toho snad žádná paní domu nemá radost.

Karcher

Moderní doba nám ovšem umožňuje řešit věci s moderními pomocníky, kteří se o bezvadnou čistotu o vaše okna postarají.    

Aku stěrka Kärcher WV 5 Premium čistí bez šmouh a zbytečných kapek a umožňuje zkrátit mytí oken až na třetinu oproti běžnému způsobu. Dokáže definitivně skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Ušetří spoustu času a námahy díky elektrickému odsávání. Nový okenní čistič je vybaven odnímatelnou baterií a umožňuje tak *nepřetržité mytí oken. (*platí pro variantu WV 5 Premium Nonstop Cleaning Kit, kde jsou součástí dvě baterie a dokovací stanice) Díky měkčeným prvkům na rukojeti je praktičtější a ergonomičtější než předchozí série.

Karcher

Také nenávidíte špínu, která vám z oken stéká, nemáte rádi mokré ruce od špinavé vody? Díky této nové aku stěrce zůstávají vaše ruce suché.

Karcher

Krok za krokem – snadno a rychle

  1. Na okno naneste rozprašovačem vodu a mikrovláknovým rozmývákem ji rozetřete po celé ploše okna, aby největší nečistoty povolily.
  2. Aku stěrku přiložte k oknu a plynulým pohybem směrem dolů odsajte vodu s nečistotami
  3. Pokud někde zůstane šmouha, naneste na toto místo rozprašovačem vodu, použijte rozmývák a následně opět aku stěrku
  4. Po umytí všech ploch popř. pokud je nádržka na špinavou vodu plná, vyprázdněte ji a vypláchněte čistou vodou
  5. Přístroj nabijte, aby byl připraven k další práci

Ani výšky vám nebudou dělat problémy. Díky teleskopickému nástavci můžete mýt okna v různých výškách pohodlně ze země. Délku tyče si můžete nastavit až na 1,9 metrů a tak dosáhnete až do 4 metrů.

Karcher

Velkou výhodou aku stěrky Kärcher WV 5 Premium je i její výdrž. Na jedno nabití zvládne umýt až 105 m2, což odpovídá asi 35 oknům běžných rozměrů.

Usnadněte si práci a nechte nahlédnout slunce do vašeho domu. Těšte se ničím nerušeným pohledem na vaši zahradu.

Reklama