obrazek.pngJde o vysavače typu „3 v 1“bez kabelu, s výkonným motorem nahoře atechnologií cyklonového sání, a navíc i s unikátníflexibilní trubicí i sací hadicí a bohatým příslušenstvím. S výkonnými Li-Ion bateriemi vydrží v provozu až hodinu: dost na to, abyste uklidili celý byt. Hisense HVC6464A stojí 7499 Kč.

Lehký„3 v 1“ bez šňůry

Jestli vás už nebaví kabel pletoucí se pod nohama, který je potřeba během úklidu několikrát přepojovat je tu snadné řešení: tyčový bezšňůrový vysavač ideálně s motorem nahoře. Je lehký a snadno se s ním manipuluje třeba při vysávání schodů nebo odstraňování prachu a pavučin ve výšce.

Hisense HVC6464A je tyčový vysavač s výkonným bezkartáčovým motorem a účinnou technologií cyklonového sání. S bohatým příslušenstvím a speciální konstrukcí je určený pro suché vysávání tvrdých podlah i koberců, mopování, vysávání ve špatně přístupných místech pod nábytkem i ve výškách. Po vyjmutí hlavní jednotky poslouží jako malý ruční vysavač.
624ff7b7d5326obrazek.png

„Místo sáčku má nádobu, ve které se nečistoty shromažďují, a kterou jde jednoduše vyprázdnit a vypláchnout vodou. Nehrozí proto snížený výkonprovázející zaplněné sáčky běžných vysavačů.Navíc odpadá nutnost kupovat nové sáčky a netvoří se ani zbytečný odpad,“ říká Rok Omladič, odborník na domácí spotřebiče Hisense.

Inovativní design a nebývalá flexibilita

S novým vysavačem Hisense se opravdu snadno manipuluje. Těžiště je vyvážené, ovládání je u ruky, vysavač je velmi lehký. K vysávání tvrdých podlah je určená hubices vlastním motorem a LED osvětlením s měkkými štětinami, na koberce pak speciální otočný kartáč, který se vloží do stejné hubice. Kloub hubice má hladký chod, snadno se otáčí a přizpůsobuje pohybu.

624ff7e6c2427obrazek.png

Je zde ale i něco velmi speciálního. Díky skládací trubici vysavače a flexibilní hadici se snadno dostanete i pod pohovku nebo naopak do výšky, abyste vysáli prach v knihovně i na nábytku.Poslouží vám speciální nástavce: štěrbinový, měkký kartáč na nábytek nebo speciální kartáč na čalounění s vlastním motorem. Příslušenství jde použít i pro ruční vysavač. Bez problémů tak vysajete matrace i sedačky v autě.

Dlouhá výdrž, pohodlná obsluha

„Kvalitní Li-Ion baterie zaručují dlouhý výkon, vysavač vydrží na jedno nabití až jednu hodinu provozu a i při poloviční kapacitě baterie bude vysavač poskytovat stále stejný výkon. O nastavení, stavu baterie, ale také ucpané hadici nebo plné nádobě na nečistoty vás bude informovat přehledný LED displej, který dává vysavači rozměr chytrého spotřebiče a není v kategorii tyčových vysavačů obvyklým vybavením,“ uzavírá Rok Omladič.

624ff81486e18obrazek.png
 
Vysavač můžete parkovat a nabíjet ve stojánku upevněném na stěně poblíž zásuvky, nebo jednotku s bateriemi vyjmout a nabít ji samostatně. Na plnou kapacitu se nabije za 4-6 hodin. Tyč vysavače je sklopná, a tak můžete vysavač po úklidu i schovat do komory nebo skříně, kde bude potřebovat minimum místa. Doporučená cena je 7499 Kč (299 EUR).

Více informací: www.hisense.czglobal.hisense.com  
 
Produktový tip:
624ff8309052cobrazek.png

Nový tyčový vysavač Hisense HVC6464A s motorem umístěným v horní části rukojeti skrývá tři spotřebiče v jednom: vysavač pro suché vysávání tvrdých podlah a koberců, mopovač a po vyjmutí z hlavní jednotky i ruční vysavač pro menší plochy a detaily. O perfektní sací výkon se postará výkonný bezkartáčový motor s cyklonovou technologií sáníumístěný v horní části rukojeti, vlastní elektromotor má i podlahová hubice s LED osvětlením a vyjímatelným kartáčem na koberce. Až hodinový provoz se stálým výkonem zaručují kvalitní Li-Ion baterie. I při poloviční kapacitě baterie bude vysavač poskytovat stále stejný výkon. Na plný výkon se nabije za 4-6 hodin. Je bezsáčkový, nádobu na prach stačí vysypat nebo opláchnout. Sklopná rukojeť a flexibilní hadice umožňuje vysát jakékoliv místo, řada nástavců zase jakýkoliv povrch. Vysavač ve sklopené poloze snadno uschováte i v menších úložných prostorech, třeba ve skříni. Váží pouze 3,5 kg. Doporučená cena je 7499 Kč.
624ff84089273obrazek.png

Reklama