JČlenové Klubu zdravastreva.cz testovali LEPICOL formou 5ti denní kůry. Jak obstál? Přinášíme Vám výsledky účinků LEPICOLU.

lepicol

Co je LEPICOL?

LEPICOL je přírodní doplněk stravy, který přispívá ke správné fyziologické funkci tenkého i tlustého střeva. Neobsahuje žádné umělé ingredience a je určen k dlouhodobému užívání.
Pomáhá řešit střevní potíže různého charakteru. Výrobek je doporučován odbornými gastroentorology i praktickými lékaři.

LEPICOL je vhodný také při hubnutí. Pokud LEPICOL užijete před jídlem, výrazně méně toho sníte díky procesům, které navodí pocit nasycení. Díky obsahu enzymů a dalších prospěšných látek navíc zefektivníte přísun důležitých látek z jídla.

Na co LEPICOL doporučují odborní lékaři?

 • Zácpa
 • Průjem
 • Nepravidelná stolice
 • Dráždivý tračník
 • Při (a po) užívání a léčbě antibiotiky
 • Hemoroidy
 • Divertikulární choroba
 • Crohnova choroba a ulcerózní kolitida
 • Gynekologické potíže
 • Těhotenská zácpa
 • Redukce hmotnosti
 • Nadýmání a říhání
 • Napomáhá prevenci proti rakovině tlustého střeva
 • Napomáhá prevenci všech onemocnění, až 70 % imunity závisí na stavu našich střev

VYHODNOCENÍ PRŮZKUMU

Zhodnocení ve zkratce:

 • 88 % uživatelů, kteří užili 5denní dávku LEPICOLU pocítilo zlepšení svého zažívání (pozn.: při testování respondenti užívali pouze 1 dávku denně, přitom optimální doporučené dávky jsou 2 denně).
 • 16 % respondentů je z účinků LEPICOLU nadšeno a budou jej pravidelně užívat
 • dalších 57 % respondentů považuje LEPICOL za funkční a buďto si již koupilo nebo koupí plnohodnotné balení LEPICOLU.

KOMPLETNÍ VÝSLEDKY PRŮZKUMU

Vybral(a) jste celou 5denní dávku Lepicolu?
93 % respondentů vybralo celou 5denní dávku. Ostatní nevybrali celou kůru z důvodu konzistence či chuti LEPICOLU v prášku, která někomu nevyhovovala.

lepicol

Náš tip: Pokud Vám nevyhovuje konzistence či chuť LEPICOLU v prášku, používejte LEPICOL kapsle, který je v praktických tobolkách.

Pocítil(a) jste změny ve Vašem vyprazdňování?
88 % uživatelů, kteří užili celou 5denní dávku LEPICOLU pocítilo zlepšení svého zažívání. Pouze 12% uživatelů v zažívání nezaznamenalo změnu k lepšímu (pozn.: při testování respondenti užívali pouze 1 dávku denně, přitom optimální doporučené dávky jsou 2 denně).

lepicol

Náš tip: LEPICOl vytváří s jídlem konzistentní hmotu díky čemuž má stolice tu správnou hustotu. Při pravidelném užívaní LEPICOLU cca. 10 minut před jídlem dochází k výraznému zlepšení vyprazdňování.

Koupil(a) jste nebo si teprve koupíte LEPICOL?
81% uživatelů si bude LEPICOL buďto pravidelně kupovat nebo si koupilo/koupí originální balení. Dalších 10% uživatelů by si LEPICOL rádo kupovalo, ale překážkou jim jsou zejména tyto důvody: špatná aktuální finanční situace, příchuť či konzistence.

lepicol

Náš tip: Vedlejším, ale pozitivním účinkem je fakt, že LEPICOL dokáže z části zasytit. Pokud LEPICOL užijete před jídlem, méně toho sníte, takže zbytečně netloustnete, ale hubnete. Díky obsahu enzymů a dalších pospěšných látek navíc zefektivníte přísun důležitých látek z jídla.

Existuje u Vás nějaká překážka v užívání Lepicolu?
Pokud měli uživatelé uvést věc, která by jim mohla na LEPICOLU vadit, uvedlo s menší či větší důležitostí 5% respondentů konzistenci nebo chuť LEPICOLU. Necelé 2% uvádí, že preferují raději LEPICOL v kapslích, právě kvůli konzistenci či chuti práškové varianty LEPICOLU. 4% respondentů uvádí ekonomické důvody.

lepicol

lepicol

Náš tip: Pokud Vám nevyhovuje chuť či konzistence, vyzkoušejte LEPICOL v kapslích.

Náš tip: LEPICOL obdržel na základě testů významný certifikát od Společnosti pro probiotika a prebiotika deklarující obsah PROBIOTICKÝCH kmenových kultur. LEPICOL je jediný originál a na trhu není žádný podobný produkt. Pokud však chcete udělat alespoň to základní pro vaše střeva a LEPICOL si nemůžete z finančních důvodů dovolit, doporučujeme vám vlákninu nejvyšší kvality - Psyllium vláknina ASP.

Kompletní seznam výrobků pro zdravá střeva najdete zde.

Pokud se i Vy chcete stát členem Klubu zdravastreva.cz, objednejte si zdarma knihu „Zdraví začíná v střevech“, čímž se automaticky stanete členem.

Objednat knihu a registrace do Klubu zde.

O LEPICOLU také řekli...

Užívám Lepicol již dlouhodobě s příznivým účinkem. Měl jsem potíže s nadýmáním a hemeroidy. Nýní téměř bez příznaků...
Štangl

Trpím častými průjmy, používám druhé balení Lepicolu /zelené/, pomáhá mi. Ráda se dozvím více z Vaší knihy Děkuji moc a přeji hezké dny
Kuklová

Souhlasím s titulem knihy Zdraví začíná ve střevech, nejen co se týká zažívání, ale i např. kožních projevů u dětí.
Bryxová

Pracuji často ve stresu, užívám už několik let Lepicol a nedám na něj dopustit, vozím si jej i na pracovní cesty...
Peterková

Po úrazu bederní páteře a následných operacích jsem v důsledku výrazně omezené peristaltiky střev hledal prostředek, který mi pomůže ochablá střeva znovu rozhýbat. Vyzkoušel jsem řadu preparátů a způsobů až po Lepicol. Ten jediný používám již několik let z několika důvodů: nejedná se o farmakum, působí čistě na mechanické bázi, je 100% přírodního charakteru a není návykový. Pro mě osobně se stal nedílnou součástí každodenního života!
Šubrt

Považuji výrobek i vaši osvětu za skvělou!
Králová

LEPICOL mi opravdu pomáhá a cítím postupné zklidnění a snížení frekvence, i když neužívám takové množství, jaké je doporučeno. Užívám tobolky. Děkuji za tento produkt !!
Vlček

Lepicol kupujeme již nejméně 5 let stále, protože můj muž, který odmítá brát pravidelně léky, ho užívá pravidelně každý den, protože mu od obtíží lepicol pomohl, i když samozřejmě objektivní nálezy neléčí. Já ho užívám občas. Pokud by to bylo možné, uvítali bychom 2násobné balení pro stálé spotřebitele.
Joštová

Dekuji za vzorek Lepicolu, perfektni vec po oslavach, kde se stoly prohybaly nezdravym jidlem a alkohol tekl proudem. Doporucuju vsem znamym.
Tupý

Mám sedavé zaměstnání a celý život jsem měl zácpu, tedy než sem se náhodou setkal s Lepicolem. Děkuju za něj a fandím vám.
Mazoch

Dobrý den, je mi 20 let a problémy se střevy a zácpou řeším od svých 12-ti let... vyzkoušela jsem mnoho babských rad i jsem běhala po doktorech... ti mi ale vždy radili změnit jídelníček a když to nepomohlo, tak mi jen předepisovali různé chemické preparáty, jež také nepomáhaly... od žádného jsem se ale nedozvěděla o Lepicolu!!!!!!! Na ten jsem náhodou narazila jako na reklamu v časopise... vyzkoušela jsem snad všechno, tak proč ne tohle... Lepicol byl první, co mi kdy pomohl... Jsem moc ráda, že k doktorům, jež mi nebyli schopni za tolik let pomoci, už nemusím... Proto bych vám chtěla poděkovat, že je tento přípravek na našem trhu k dostání... o mnoho mi zpříjemnil život, když už se ani nemusím bát cestovat.
Vodová

Reklama