Milování v autě se může velmi snadno proměnit spíš v parodii na sex. Partneři se po sobě sápou, ale místo vzrušeného ach je spíše slyšet bolestivé au, když narazí kolenem na řadicí páku apod. Je evidentní, že existují polohy a pozice, které jsou při milování ve voze vhodnější a ty, které jsou vhodné méně.

se.jpg
Foto: Shutterstock

Příprava auta
Základem každé úspěšné akce je příprava. Prostor vozidla nebývá zrovna nejhygieničtějším prostředím. Než se vydáte na jízdu rozkoše, určitě bude vhodné, pokud auto vysajete, vyhodíte nashromážděné pet lahve či obaly od jídla a prostory pro jistotu otřete dezinfekčním prostředkem. Od věci není ani vůně do auta, která překryje ne příliš příjemný pach benzinu či motoru. Mějte po ruce také deku, která bude příjemnější než sedačky, a navíc interiér ochrání před případnými skvrnami. Nezapomeňte také auto vybavit několika polštářky, kterými si můžete podepírat různé části těla.

Výběr místa
Další, co je potřeba si ohlídat, je parkování. Okraj silnice rozhodně není nejvhodnější. Vyhlédněte si nějaké osamělé místo, kde bude stání bezpečné. Pozor ale na okraj lesa v době, kdy je zrovna houbařská sezóna.

Výběr oblečení
Neméně důležitý je i výběr oblečení. Ten ovšem můžete provést pouze v případě, že sex v autě dopředu plánujete. Potom je určitě vhodné zvolit pohodlnější či volné oblečení, ze kterého se ve stísněném prostoru vysoukáte snáze než z upnutých džínů. Pro ženy jsou ideální volné šaty či legíny s topem.

Atmosféra
I v autě lze vytvořit příjemnou atmosféru. Lepší určitě je, pokud se sexu nebudete oddávat za bílého dne, ale po setmění. Úplnou tmu ale zvažte, protože byste se mohli nepříjemně pomlátit. Mějte po ruce baterku, kterou někde opřete tak, aby vydávala jen trochu světla. Příjemnou atmosféru navodí i romantická hudba. Zelená vlna nebo předpověď počasí znějící z rádia vašemu vzrušení zřejmě moc nepřidá.

Pozice, které jsou vhodné při sexu v autě

Vsedě
Jako první tu máme ten nejjednodušší základ. Oba se přemístěte na sedačku spolujezdce, aby vám nepřekážel volant a sedačku posuňte úplně dozadu, abyste měli dostatek místa. Muž sedí a na něm sedí obličejem směrem k němu žena. Ta se může během pronikání penisu do pochvy mírně oddálit, opřít se o palubku, a tím měnit úhel. Pozici lze praktikovat i tak, že se posadí muži na klín obličejem směrem od něj. To je ideální pro snadný přístup k ženiným prsům.

Vzadu a zezadu
Když se přesunete na zadní sedadlo, můžete tam praktikovat sex zezadu. Žena klečí na všech čtyřech a partner do ní proniká. Mírnou nevýhodou může být skutečnost, že muž se musí více ohýbat směrem dolů, aby hlavou nenarážel do stropu auta.

Ze strany
Pokud jste oba spíše menší postavy nebo máte prostornější auto, můžete si také lehnout na zadní sedačce na bok. Partner do partnerky proniká ze strany. Jen pozor, aby ji v zápalu vášně neshodil ze sedačky dolů na podlahu. Pro jistotu můžete podlahu vzadu vystlat dvěma velkými polštáři.

Ruční práce
V případě, že se vám v autě nedaří sehrát, vždy je v záloze varianta, že budete sedět na zadní sedačce vedle sebe a k orgasmu se přivedete prostřednictvím ruční práce.
 
Zdroje: Women’s Health Mag, She Knows, Shape

Čtěte také: