Jediné co vám však nehraje do karet, jsou šedivé odrosty, které jsou viditelné. Kadeřnice na vás dnes opravdu nemá čas. Jak se s tím vypořádáte?

zena.jpg

Nabízíme jednoduché a rychlé řešení. Colorwin sprej na krytí šedin vyřeší váš problém během několika vteřin. Vaše vlasy budou vypadat upraveně, aniž byste musela vyjít z domu. Přesně pro tyto chvíle byl Colorwin stvořen, aby zlepšil váš vzhled, náladu a sebevědomí.

Vyzkoušejte tohoto pomocníka a uvidíte, že se stane vaším tajným a jedinečným trikem, jak omládnout o několik let mávnutím proutku.

Někdo si šedin ve vlasech nevšímá, ale 80% žen se snaží šedivé vlasy maskovat. Existuje mnoho způsobů, jak se zbavit šedivých vlasů. Nejběžnějším způsobem je barvení vlasů. Není to zrovna nejideálnější řešení. Barva narušuje strukturu vlasu a ten pak ztrácí svou přirozenou vitalitu. Proto se také snažíme mezi barvením vlasů dělat několika týdenní pauzy.

color-produkty.jpg

Období mezi barvením vlasů nyní jde s lehkostí přečkat s přípravkem Colorwin ve spreji. Nabízí okamžitý efekt. Místa, kde jsou šedivé vlasy už vidět, nastříkáte sprejem s přírodními, barevnými pigmenty. Pigmenty na vlasech vydrží až do dalšího mytí vlasů šamponem.

Colorwin je unikátní v tom, že nepoužívá tekutý silikon, jako nosnou látku. Nosný silikon byl v Colorwinu  nahrazen bezpečným methylalem, látkou, která po dopravení pigmentů na vlasy ihned vyprchá a tím pádem nezatěžuje vlasy, nelepí je a nevrství se na nich. Tento fakt hodně oceňují kadeřnice, které denně zápasí se silikony navrstvenými na vlasech zákaznic.

apikace.jpg

Ženy jsou v dnešní době už hodně vzdělané a některým látkám v kosmetice se začínají vědomě vyhýbat.

Inspirujte se ve videu

Pokud vás také trápí šedivé odrosty, sledujte náš magazín. Připravujeme články, kde se o přípravcích Colorwin dozvíte doporučenou aplikaci, výhody a také se těšte na testování!

Reklama