Pobavte se nad pravidly randění z třicátých let. Některé body jsou sice úsměvné, ale možná na ně v dnešní době zapomínáme. Feministky se v tuhle chvíli budou rozčilovat, ale nevidíme na tom nic špatného. Navíc zpětné zrcátko v autě už na úpravu makeupu nepoužíváme, máme přece v autě svoje vlastní, pro spolujezdce. :)

1. Oblékněte se doma a včas, abyste byla připravená, až vaše rande zazvoní. Vítejte muže s úsměvem a nenechávejte jej čekat

jedna

2. Muži nemají rádi, když si půjčíte jejich kapesník a zamažete jej od rtěnky nebo make-upu. Vždy si upravujte líčení v době, kdy váš muž nevidí.

dva

3. Nesedejte si do divných pozic a snažte se nikdy nevypadat znuděně (i když jste). Buďte opatrná a tichá, když žvýkáte žvýkačku (raději ji vůbec nemějte) a mějte přitom ústa zavřená.

tři

4. Nemluvte při tanci. Muž, který chce tančit, chce pouze tančit. Nedbalé ženy gentlemana neuchvátí.

čtyři

5. Nepoužívejte zpětné zrcátko v autě k úpravě vašeho make-upu. Muž jej potřebuje používat během provozu.

pět

6. Když potřebujete podprsenku, vezměte si ji. Neutahujte si tolik pásek a dbejte na to, aby vaše punčocháče nebyly srolované, ale hladké.

šest

7. Nebuďte přehnaně důvěrná s mazlením na veřejnosti. Jakékoliv projevy náklonnosti na veřejnosti mohou váš protějšek ponížit nebo ztrapnit a jsou známkou špatného vkusu.

sedm

8. Nebuďte sentimentální a nezkoušejte mluvit o věcech, které by měly mít efekt na jeho emoce. Muži nemají rádi slzy, obzvláště na veřejných místech.

osm

9. Snažte se nebýt příliš přátelská k personálu a nerozebírejte s ním, jak jste se onehdy s někým jiným velice bavila. Muž, se kterým jste na rande, si zaslouží veškerou vaši pozornost.

devět

10. Nemluvte o oblečení a nesnažte se mluvit o outfitu, který jste si pro váš večer vybrala. Mluvte pouze o tématech, o kterých muž mluvit chce.

deset

11. Pijte střídmě, jelikož váš doprovod očekává, že si zachováte svoji důstojnost po celý večer. Ženy si občas myslí, že s alkoholem vypadají chytřejší, ale je tomu právě naopak.

jedenact

12. Nesnažte se mluvit s dalšími muži kolem vašeho stolu. Může jít o poslední kapku trpělivosti vašeho doprovodu a jednoduše už vám znovu nezavolá.

dvanáct

Takhle tedy ne!

konec

Zdroj: http://alligator-sunglasses.com

Reklama