Nejde sice o závažné potíže, ale i ty umí znepříjemnit život. A následné hojení poraněných míst se pěkně komplikuje, pokud se včas neošetřují. Proto v žádné tašce či batohu nesmí kromě žvýkaček či kapesníčků chybět náhradní náplast nebo raději dvě.
5cf7cd4ca4720obrazek.png

Náš tip:

Každé z nejčastějších bolestí na nohách vyvinuli odborníci z 3M na míru produktovou řadu náplastí Spofaplast®, určených k péči o chodidla.

Pomohou při ošetření puchýřů, kuřích ok, odřenin, ale i jako prevence proti jejich vzniku.

Při výběru vhodných náplastí na puchýře jsou nejlepší volbou ty s gelovým polštářkem. Díky svým vlastnostem nejen zmírní bolest, ale zároveň urychlují proces hojení rány.

Vyzkoušet můžete voděodolné gelové náplasti Spofaplast®, které existují ve dvou velikostech - na paty a na prsty.

Kromě gelových náplastí na puchýře nabízí Spofaplast® i náplast Komfort na odřeniny.

Krásná soutěž! Kupte si 2x balení vybraných náplastí a hrajte!

Náplasti 3M Spofaplast® perfektně drží, jsou šetrné k pokožce a spolehlivě ošetří drobná poranění všech dospělých i dětí. Díky dlouholeté tradici a zkušenostem se naše výrobky mohou pochlubit nejvyšší kvalitou a poskytují tu nejlepší péči o zdraví. Nákupem dvou náplastí na puchýře jste udělali první krok k tomu, aby jste se mohli zapojit do soutěže o zajímavé ceny, které jsme si pro vás připravili. Šanci vyhrát má každý, tak neváhejte, stírejte a hrajte!
Soutěž je platná jenom pro vybrané druhy náplastí, a to Spofaplast Gelové náplasti na prsty, Spofaplast Gelové náplasti na paty, Spofaplast Gelové náplasti Mix a Spofaplast Náplasti Komfort proti odřeninám.

Zvolit si můžete jakoukoliv kombinaci těchto náplastí. Po koupi náplastí obdržíte od lékárníka stírací los, kde se dozvíte, zdali jste vyhráli jednu z uvedených cen. Soutěž probíha v termínu od 1. 5. 2019 do 31. 7. 2019 nebo do vyprodání zásob. Více informací se dozvíte v podrobných pravidlech soutěže.

Seznam vybraných lékáren, kde soutež probíhá, najdete na webové stránce níže v části seznam lékáren.

Co můžete vyhrát?

Výhry:

  1. 3x iPhone 7, každý v hodnotě 12 500 Kč
  2. 5x víkendový pobyt pro 2 osoby, každý v hodnotě 6 500 Kč
  3. 30x 3M NexcareTM ColdHotTM Comfort, každý v hodnotě 200 Kč
  4. 1 000x okamžitá výhra 3M Spofaplast Transparetné náplasti, každá v hodnotě 35 Kč

Více na www.3m.cz/spofaplast_soutez.

5cf7cd5c991e6obrazek.png

Reklama